Filmag seriál – Čtyři z tanku a pes DVD 9

Ani tento týden nezapomínáme na pravidelné info o seriálu Čtyři z tanku a pes., který pokračuje 9. DVD, vydaným 20. prosince 2007. Seriál z Filmagu se již pomalu blíží ke svému konci, což signalizuje mimo jiné zahájení vydávání dalšího válečného seriálu Blokáda. Prodej tohoto DVD bude nenávratně ukončen 24. 12.2007. Cena jako obvykle 35,– Kč.

 

Devátý disk obsahuje další dva díly:

 

17. Sázka na smrt

18. Červené dávky

 

Je krásné jaro a válka se blíží ke konci. Tankisté se zastaví v krásně kvetoucím třešňovém sadě v blízkosti německého koncentračního tábora. Stromy kvetou proto tak nádherně, protože jsou pohnojeny popelem z lidských těl. V nemocnici v táboře jsou zajatá děvčata z varšavského povstání. Jsou z nich předčasně zestárlé ženy. Ze severu zaútočil nepřítel o síle tří divizí a vrazil klín do levého křídla. Plukovník nařídil bránit tábor, Je rychle potřeba zorganizovat obranu.

 

Četař Gustav Jelen se vypraví za svojí milou slečnou Honorátou na návštěvu, ale jsou přepadeni jednotkou německých vojáků. Gustík si oblékne uniformu německého důstojníka a společně s Honorátou prchají autem. Honoráta vyhazuje z auta ruční granáty a likviduje tak pronásledující Němce. Podaří se jim uprchnout z nepřátelské linie a zachránit si životy?

 

Menu DVD 

 

Originální název: Czterej pancerni i pies

Obraz: černobílý, PAL, 4:3

Region: free

Stopáž: 17. díl 55 minut, 18. díl 61 minut

Zvuk: česky 2.0