ABC – Hugo – Hrdinové savany & Ďábelské zrcadlo

Další levně vydávanou hrou s logem časopisu ABC má být podle předchozího obalu v úterý 8. června 2010 za 49,- Kč titul Hugo – Hrdinové savany. Hugo a jeho blízcí vám přináší zábavu i poučení uprostřed savany. I když noviny hlásaly, že vyjde hra jiná, je na pultech Hugo a kromě očekávané savany je k mání navíc i Ďábelské zrcadlo.

Hugo – Hrdinové savany:  

 

Trol Hugo a jeho přátelé – Fernando the Toucan a Jean Paul the Monkey – se vypravili do Hugovy chýše uprostřed savany. Náhle se objeví vyčerpaný čáp a požádá Huga a jeho přátele, aby mu pomohli doručit tři poslední vejce do příslušných míst. A nyní už je vše otázkou rychlého jednání a bystrého rozhodování.

 

Na své cestě za pštrosím hnízdem se Hugo setká s řadou různých zvířat: rozzuřeným lvem, špatně naloženým nosorožcem, hudebně založeným supem, bázlivým slonem a stádem nebezpečných hrochů.

 

Doručit vejce do orlího hnízda nebude jen tak – Fernando bude muset zdolat koruny stromů i skalnaté labyrinty a dát si pozor na létající slony, otravné opice a ostatní nebezpečí číhající v hloubi temných horských jeskyní.

 

Jean Paul musí nalézt cestu ke hnízdu krokodýla na druhém konci savany a vyhnout se přitom všem nebezpečným zvířatům. Naštěstí je po různu poschováváno několik trampolín, díky kterým se dostane do korun vysokých stromů.

 

Zvířata, která chcete vyfotografovat, se před objektivem mihnou jen na okamžik, takže nesmíte váhat a musíte být rychlí!

 

Obracejte kostky a dozvíte se, co jednotlivá zvířata jedí, jak vypadají jejich mláďata a mnohé další.

 

Hugo – Ďábelské zrcadlo:

 

Někde hluboko v trollím lese se zlá čarodějnice Scylla se svým věrným společníkem Donem Crocem snaží najít způsob, jak unést Hugolínu a zničit Hugovu rodinu. Don Croco náhodou upustí tác s několika sklenicemi, a když se Scylla dívá na skleněné střepy, usměje se – právě dostala skvělý, zlomyslný plán…

 

Scylla překvapí Hugovu rodinu doma v chatrči a udeří Huga do hlavy zrcadlem. Zrcadlo se nerozbije, ale Hugo se ocitne uvnitř něj, polapen zlomyslným kouzlem! Scylla rozbije zrcadlo a tři jeho části pohodí v hlubokém trollím lese. Hugo byl unesen a jediným způsobem, jak ho zachránit a jak osvobodit Hugolínu, je najít tři kusy zrcadla. 

 

Minimální konfigurace:

 

MS Windows 95/98/2000/NT 4.0 SP3

Pentium procesor 200 MHz

Paměť 32 MB RAM

Grafická karta 4MB RAM

Zvuková karta

Monitor 800×600 16bit

12x rychlostní CD-ROM

DirectX 7.0 nebo vyšší

100 MB HDD