Špidla Data Processing – Kouzelný mořský svět

 

Také ve čtvrtek 19. května 2011 mohou ti, co si rádi hrají, pořídit další hru vydavatelství Špidla Data Processing. Zabavná PC hra nejen pro děti s názvem Kouzelný mořský svět vychází v edici Česko hraje a zakoupit ji lze za 49,90 Kč

 

Hupněte do kouzelného mořského světa a pomozte mořské panně postavit fantastický domov. Doprovodí vás roztomilý krabík, se kterým budete cupitat po mořském dně a řešit zábavné úkoly. Ponořte se do skvělé zábavy a bavte se hned teď!

– 4 typy her v jedné

– veselá grafika i hudba

– moře plné pokladů

– pomozte mořské víle

Kouzelný mořský svět je zábavnou kombinací několika oblíbených typů her. V každé úrovni vás pobaví spojování 3 a více stejných symbolů, mahjongg, puzzle, hledání skrytých mušlí, perel a báječných mořských živočichů.

Cílem hry je posbírat cenné starověké artefakty, vyměnit je za zlaťáky a postavit báječný domov pro mořskou pannu. Na cestě k vítězství vás provází roztomilý a někdy trošku upovídaný krab. Pozor, nerad se nudí!

Spojujte stejné symboly a přiveďte kraba k truhle s pokladem. Za rychlost vás hra odmění mnoha bonusy a speciálními kouzly. Na nic nečekejte a pojďte se bavit!

PC hra je vhodná pro děti, neobsahuje násilí.

Celá hra je v češtině.

Požadavky:

– Windows 2000 / XP / Vista / 7

– procesor 600 MHz a vyšší

– 128 MB RAM

– 30 MB volného místa na disku

– DirectX

– doporučena je myš a zvuková karta 

Zadní strana