Soutěž – Trojice titulů společnosti Intervideo

Někteří vydavatelé nás bojkotují, protože si myslí, že ovlivňujeme pokles jejich tržeb, někteří vydavatelé nás ignorují, protože si myslí, že jejich tržby nemůžeme ovlivnit, někteří vydavatelé s námi spolupracují na všech frontách. Třeba takový portál Intervideo opět otevřel náruč doširoka a dorazila k nám krabice, jejíž obsah vystačí na několik dalších soutěží.

Zobrazit článek

Vyhodnocení soutěže se společností North Video

Já vím, já vím… Je to už docela dlouho, kdy skončila další ze soutěží, tentokrát štědře dotovaná North Videem. A že mnozí čekají na vyhodnocení, zda se zrovna na ně neusmálo štěstí a nemají pochopení, že se kdesi courám a nenajdu si chvilku času… Abych to tedy neprotahoval na dobu delší než jeden týden (vždyť už mezitím vyšlo DVD s pilotním filmem 4. řady), pusťme se do toho. Někoho potěšíme, někoho zarmoutíme.

Zobrazit článek

Soutěž – BATTLESTAR GALACTICA – Hvězdná sága na DVD NORTH VIDEO pokračuje

Ti, kteří netrpělivě čekají, dozajista vědí. Připoměňme si přesto, že 4. série BSG už se připravuje k vydání. Ti, kdo ji objevili až nyní, mají právě jedinečnou šanci – předpokládám, že "normální" fanoušci už mají kompletní tři vydané série doma. Pokud tomu tak není a chcete ušetřit ještě víc, než slibuje akce na uvedeném odkazu, pak vám díky ochotě vydavatelství North Video předkládáme možnost soutěžit o tři kompletní soubory všech tří vydaných řad. 

Zobrazit článek