Levné knihy – Anna Pavlova 1. + 2. DVD

Když už jsem popsal jeden nový takřka taneční film včera, je načase z kupící se hromady na stole vytáhnout jeden postarší titul, který už před víc než půl rokem nabídly Levné knihy. Životní příběh slavné ruské primabaleríny Anna Pavlova prošel kolem roku 1986 českými kiny i českou televizí v podobě dvoudílného sestřihu, na vydaná dvě DVD se dostal v podobě pětidílného televizního seriálu.

Zobrazit článek

Levné knihy – Michael Jackson – Odkaz krále popu

Sobotní nabídku titulů, které byly k nalezení na novinových stáncích, završili Levné knihy. Dnes, v sobotu 29. srpna 2009, kdy by Michael Jackson oslavil 51. narozeniny, vyšel dokument mapující fenomenální kariéru krále popu od počátků do nečekaného konce s názvem Michael Jackson – Odkaz krále popu. Cena je 49,- Kč.

Zobrazit článek

Levné knihy – Jiří Barta: Krysař, Diskjockey, Zaniklý svět rukavic

Už kolikrát jsem si říkal, jak je možné, že ten přírodní úkaz naší animované tvorby dosud ušel pozornosti vydavatelů. Možná proto, že mu dnešní doba už tolik nepřeje. Nicméně s některými díly ohromoval celý svět. O kom že je řeč? Ten člověk se jmenuje Jiří Barta a před nedávnem o sobě dal po velmi dlouhé době vědět. Co je ale pro nás důležité – v katalogu Levných knih se právě objevilo DVD, obsahující trojici jeho filmů Krysař + Diskjockey + Zaniklý svět rukavic za 69,- Kč.

Zobrazit článek