Urania – Tarbosaurus – Nejmocnější z dinosaurů

Před nedávnem jsme se mohli přesvědčit, že praještěři jsou téma stále populární, když Intersonic vyslal na pulty hned dvě takto zaměřené série po sobě. Komu se po dinosaurech i nadále stýská, může se podívat třeba do katalogu společnosti Urania, která nabízí za 149,- Kč DVD Tarbosaurus – nejmocnější z dinosaurů. Vítejte v pravěku!

Zobrazit článek

Urania – Dobrý voják Švejk

Abychom stále nenahlíželi jen do jednoho jediného netrafikového katalogu, pojďme se podívat, co (zatím?) mimo pulty nabízí Urania. Za 149,- Kč například poněkud raritní animovaný film, v němž se zahraničí (konkrétně Ukrajina) zhostila naší národní klasiky Dobrý voják Švejk. Poslušně hlásím, jsem zpět!

Zobrazit článek

Urania – Robin Hood – Za Sherwoodským lesem

Zatímco kina brázdí nejnovější verze příběhu v podání Ridleyho Scotta, na pulty se pozvolna chystá verze zcela jiná, poněkud netradiční. Urania má v katalogu televizní film Robin Hood – Za sherwoodským lesem, který by měl být v trafikovém prodeji na konci června. Každá legenda má svého hrdinu.

Zobrazit článek

Da Vinciho kód – Je skutečný?

Dějiny skrývají mnohá tajemství. Jednak z toho důvodu, že mnohé skryl nános času, a dále i proto, že ledacos bylo záměrně zatajeno již v době, kdy se to stalo. A mnohé naopak až mnohem později. Vždy bylo mnoho těch, kterým se pravda nehodila do krámu a dějiny bylo zapotřebí "vhodně interpretovat". A pokud se občas vykope časem zaváté tajemství, je z toho senzace, nebo přinejmenším něco, co vzbudí zájem lidí.

Zobrazit článek

Indiana Jones a království křišťálové lebky

Po týdnu nabitém levnými příbalovými DVD si uděláme malou odbočku a podíváme se i do jiných vod. Jde o biják,  který na příbalech asi jen tak hned nenaleznete. Jedním z hitů letošních vánoc pro mnohé bude zajisté i film Indiana Jones a království křišťálové lebky. A skuteční milovníci žánru si dopřejí dvoudiskovou edici.

Zobrazit článek

Mamma Mia!

Pomalu se začíná čas ubírat směrem k svátkům vánočním a je nejvyšší čas uvědomit si, zda máme už všechny dárky pohromadě. Otázka je, zda vhodným vánočním dárkem může být i DVD. Já si myslím, že určitě. Třeba zrovna horká DVD novinka – film Mamma Mia! Potěší zvláště pamětníky skupiny Abba.

Zobrazit článek