Magic Box a Blue Sky Film – září 2012

Jak bylo již uvedeno u první informace o edičních plánech Magic Boxu pro září 2012, Blue Sky Film hledá záchranu na současném kolabujícím trhu v začlenění své nabídky do kolekce této společnosti. Nyní dorazila tisková zpráva upřesňující, kterých titulů (prohnaných již dříve několikrát přes trafiky) se to týká. Náhledy obalů jsem tentokrát vynechal, jsou shodné (či podobné) s dřívějším vydáním, na které vedou odkazy u jednotlivých filmů.

Zobrazit článek

Magic Box – září 2012

Prázdniny se chýlí ke konci a září 2012 je za rohem, máme tu tedy další tiskovou zprávu společnosti Magic Box o aktuálních vydavatelských plánech. Vyplývá z ní, že edice filmových klenotů stále není mrtvá a převlákají se do ní další filmy, že opět došlo k převzetí mnoha titulů, známých z dřívějších vydání u jiných společností. A nevyplývá z ní fakt, že Blue Sky Film se domluvil na začlenění svého katalogu do nabídky – tento fakt ale popisuje vcelku podrobně na svých stránkách Zóna.

Zobrazit článek

Film a video – srpen 2012

Další poslední pátek měsíce doprovází společnost Filmexport Home Video předem avizovaným dalším číslem novin Film a video – srpen 2012. Ke koupi od 27. července 2012 za 9,90 Kč včetně další DVD přílohy z plných skladů.

Zobrazit článek

Magic Box – červenec 2012

Společnost Magic Box zveřejnila další tiskovou zprávu, obsahující plánované novinky (a "novinky") na měsíc červenec 2012. Edici Největší filmové klenoty nahrazuje Retro, předpokládejme tedy, že se s jejími zástupci brzy potkáme i v trafikách.

Zobrazit článek