Europe Production – Eugenie de Sade

Leckdo sice podle předchozí upoutávky čeká na První dámu country music, leč tahle dáma „zpívá" ve zcela jiném žánru a ze zcela jiných důvodů. Pokud jste koupili Justinu, pak vězte, že vydavatelství Europe Production v sobotu 19. března 2011 dodá na pulty za 69,- Kč film Eugenie de Sade. Opět podle světoznámé novely mistra žánru markýze de Sade. A stejně jako minule varování na obalu – film obsahuje scény brutálního násilí a perverze. 

Zobrazit článek

Europe Production – Justine de Sade

Vydavatelství Europe Production přináší další disk, místo v očekávané úterý až ve středu 9. března 2011 by za 69,- Kč měl být v prodeji disk (většinou) krajně nevhodný jako dárek k MDŽ – Justine de Sade. Podle světoznámé novely mistra žánru markýze de Sade. A pozor – film obsahuje scény brutálního násilí a perverze.

Zobrazit článek

Europe Production – Josefina Mutzenbacher 2

V rychlém sledu plánuje vydavatelství Europe Production další disk, ve středu 23. února 2011 měl za 69,- Kč pokračovat příběh vídeňské prostitutky ve filmu Josefína Mutzenbacher 2 – mých 365 milenců. Další neuvěřitelná milostná dobrodružství nejslavnější kurtizány 19. století. Ovšem v tento den není schopen výskyt titulu nikdo potvrdit, distribuční firma nakonec posunula termín až na pátek 25. února 2011.  

Zobrazit článek

Řitka Video – Květina a had – Šizuko v Paříži

Hromádka DVD, ke kterým bych měl sepsat něco podrobností, nějak neklesá, je tedy načase protočit opět nějakou tu placku mechanikou. Z katalogu společnosti Řitka Video třeba ještě jeden titul Tabu kolekce, pokračovací film Květina a had – Šizuko v Paříži. Opět údajně David Lynch po Japonsku. Mistrovské dílo erotiky a násilí pokračuje…

Zobrazit článek

Řitka Video – Květina a had

Většinou máme z katalogu společnosti Řitka Video k dispozici tituly, u nichž se pošetkové vydání očekává. Výjimečně ale i něco, co do trafik přijde těžko, přetěžko. Po předchozím triu z Tabu kolekce máme v mechanice její další přírůstek, jímž je film Květina a had. Hodilo by se vstupní potvrzení pro věkovou hranici nad 18 let…

Zobrazit článek

Popron – Peklo v řetězech 2

V každém oboru vznikají záležitosti, honosící se slovem kultovní, ať už v pozitivním či negativním smyslu. V oblasti filmu snad každý slyšel o zahraničních erotických skvostech, plných českých hereček. K těm nejprofláklejším bezesporu patří Peklo v řetězech 2, které v úterý 21. září 2010 do trafik dodá za 49,- Kč společnost Popron.

Zobrazit článek