Cassia Riley

Cassia Riley patří k těm herečkám, které trpí vysokým krevním tlakem, a proto mají neustále pocit, že je jim horko. Není tedy divu, že ji ve filmech vidíme spíše méně oblečenou. Aspoň se tak nepotí a cítí se uvolněněji. To platí v konečném důsledku i o divácích.

Zobrazit článek

David Caruso

Když jsem psal o seriálech CSI, úmyslně jsem se nezmínil o hlavních představitelích, kteří mají neoddiskutovatelnou zásluhu na úspěchu seriálů. Jedních z nich je charizmatický David Caruso.

Zobrazit článek

Wesley Snipes – 3 roky natvrdo

Nepříjemné životní období nastalo pro americkou hvězdu akčních filmů. Herec Wesley Snipes dostal od soudce rozsudek na tři roky žaláře za neplacení daní. A jeho daňové dluhy nejsou malé. Spojeným státům způsobil škodu přesahující ve výši 41 milionů dolarů (cca 650 milionů korun).

Zobrazit článek

Shirley Temple Black

23. dubna 1928 se narodila jedna z nejslavnějších hereckých hvězd minulého století – Shirley Temple Black. Ve 30. letech vládly americkým filmům děti a myšák Mickey. V letech 1935 až 38 se na 1. místě žebříčku hvězd, které majitelům kin přinášejí největší zisky, umisťovala Shirley Templeová.

Zobrazit článek

Zemřel Charlton Heston

Není nic smutnějšího, než psát nekrolog a navíc o herci, jenž vešel do našeho podvědomí jako ideální představitel zejména historických rolí. Za jednu z nich, Bena Hura, v roce 1959 obdržel Oscara. Dne 5.4.2008 zemřel ve svém domě v Beverly Hills ve věku 83 let významný americký herec Charlton Heston. Příčinu úmrtí rodina neoznámila, je však veřejně známo, že herec trpěl Alzheimerovou chorobou, což v roce 2002 Charlton Heston sám oficiálně oznámil.

Zobrazit článek

Zemřel herec Radovan Lukavský

Herec Radovan Lukavský dnes zemřel v pražské vinohradské nemocnici. Osmaosmdesátiletého herce sem přivezla záchranná služba 19. února se srdečními potížemi. Od té doby se jeho zdravotní stav několikrát změnil – minulý týden dokonce svitla naděje na možnost jeho propuštění do domácího léčení, když byl z anesteziologicko-resuscitačního oddělení převezen na kardiologii. Nakonec ho však lékaři museli opět uvést do umělého spánku; jeho nemocné srdce nevydrželo.

Zobrazit článek

Jacky Ido

Jacky Ido se narodil v Burkina Faso a momentálně pobývá a pracuje v Paříži. Po začátcích v divadlech Déclic Théâtre a Xavier Marcheschi dostal možnost předvést svůj talent v několika televizních filmech.

Zobrazit článek

Charlie Chaplin

V dnešní den, 25. prosince před třiceti lety (roku 1977), zemřel americký filmový herec, režisér, hudební skladatel a nejslavnější komik všech dob Charlie Chaplin. Patří k nejslavnějším světovým filmovým tvůrcům. Ve svých filmech si dělal všechno sám: od námětů, přes scénář a režii až po hraní v hlavní roli.

Zobrazit článek