Špidla Data Processing – Loutkové divadlo – Záhada Štěstíkova

Díky ochotě vydavatelství Špidla Data Processing máme v rukou podklady a podrobnosti k další počítačové hře, která se na stáncích objeví ve čtvrtek 22. června 2011. Zábavná hledačka Loutkové divadlo – Záhada Štěstíkova vychází v edici Hráčův ráj, k dispozici bude za obvyklých 49,90 Kč.

Hledačka plná napětí.

Městečko Štěstíkov navštívil loutkář. A byl to mistr svého oboru – loutky ožily a samy hrály na ulicích všem pro radost. Až do záhadného požáru Loutkového divadla… Pak se vše změnilo. Štěstíkov sevřel do spárů strach.

 

Čeká vás hra plná ukrytých předmětů, skvělých hádanek a originálních hlavolamů. Odhalte tajemství, které se dosud nepodařilo rozlousknout žádnému detektivovi ze Štěstíkova. Detektivní případ čeká jen na vás. Zábava zaručena!

– Spousta skrytých předmětů
– Úžasné hádanky
– Dech beroucí dobrodružství

Záhada Štěstíkova je povedená hledací hra plná zábavy a dobrodružství. Báječná grafika a tajemná hudba vás dokonale pohltí a vy se budete s nadšením pouštět do dalších úkolů. Vyzkoušejte jednu z nejoblíbenějších hledacích her a bavte se.

 

Loutkové divadlo ve Štěstíkově bylo senzační atrakcí známou po celém světě. Oživlé loutky hrály nejen v Loutkovém divadle, ale i na každé ulici. Jednoho dne však divadlo zachvátí ničivý požár. Od té doby se ve městě dějí podivné věci. Jednou z nich je zmizení malého chlapce, který je zatím poslední z řady pohřešovaných obětí. Policie je bezradná a tak se místní lidé obracejí na vás – uznávaného detektiva. Opravdu za vším stojí rozzlobený duch mistra loutkaře?

 

Odhalte tajemství Štěstíkova. Najděte všechny potřebné stopy, vyřešte zapeklité hádanky a sestavte střípky skládačky, která vás dovede k rozluštění celé záhady. Odhalte temné tajemství nešťastného města. Čas běží, tak neváhejte a pojďte hrát! 
Požadavky:

– Windows XP / Vista / 7
– procesor 1.0 GHz a vyšší
– 512 MB RAM
– DirectX
– 199 MB volného místa na disku
– doporučena je myš a zvuková karta  

Zadní strana