Špidla Data Processing – Kouzelná farma – Vzácná květina

Ať se nám to líbí či ne, zima je před námi, zahradnická sezóna za námi. Proto si můžeme dlouhé podzimní večery zpestřit pokračováním PC hry od vydavatelství Špidla Data Processing s názvem Kouzelná farma – Vzácná květina. V prodeji  měla být od čtvrtka 20. října 2011 za obvyklých 49,90 Kč, na stáncích se ale zřejmě objeví až v úterý 25. října 2011. No, uvidíme…

Kouzelná obsluhovačka v češtině.

Už jste byli na kouzelné farmě? A podařilo se vám vypěstovat tu nejvzácnější květinu? Pojďte na to! Kouzelná farma je nyní krásnější než kdykoliv předtím. Pojďte se pobavit při kouzelném zahradničení. Neváhejte ani minutu a pořiďte si svou první farmu!

– napínavý příběh

– krásná grafika

– roztomilý pomocník

– spousta zábavy

Iris má starosti. Začalo to dopisem od starostlivého souseda. Její rodiče se ztratili na výpravě za zázračnou květinou! Vydělejte dostatek peněz a zaplaťte si detektiva. Pěstování květin a vzácných rostlin jistě přinese spousty peněz. Hurá na Kouzelnou farmu!

Nečekejte ani minutu a začněte obdělávat půdu na farmě. Dávejte přitom pozor na škůdce! O úrodu vás bude chtít připravit celá řada roztodivné havěti. Pomoci vám může roztomilý dráček. Za malou odměnu bude zalévat a sklízet květy či odhánět nezvané hosty.

Vydejte se na cestu přes moře, utečte ze spárů kanibalů, přelstěte piráty a vypěstujte vzácnou květinu. Podaří se vám to? Pokud ano, pak zachráníte i ztracené rodiče! Kouzelná farma čeká jen na vás!

PC hra je vhodná pro děti, neobsahuje násilí.

Celá hra je v češtině.

Zadní strana

 Požadavky:

– Windows XP / Vista / 7

– procesor 600 MHz a vyšší

– 126 MB RAM

– DirectX

– 35 MB volného místa na disku

– doporučena je myš a zvuková karta