Špidla Data Processing – Rajská zahrádka

Ani ve čtvrtek 10. listopadu 2011 nepřijdou milovníci počítačových her zkrátka. Vydavatelství Špidla Data Processing přináší na stánky hru Rajská zahrádka. Vychází v edici Hráčův ráj, cena je stále stejná – 49,90 Kč.

Zábavná počítačová hra pro celou rodinu.

Co dělat během dlouhé dovolené na tropickém ostrově? Odpočívat na pláži? Plavat v moři? To už Jitku nebaví. A proto si raději pořídila svou Rajskou zahrádku. Pomozte jí s pěstováním cizokrajných rostlin a chovem zvířat. Vydejte se do Rajské zahrádky hned teď. Zábava zaručena!

– překrásný tropický ostrov jen pro vás

– nádherná grafika a hudba

– úrovně pro pokročilé i začátečníky

Jitka celý život snila o tom, že opustí rušné město a odpočine si na překrásném klidném místě. Její sen se splní ve chvíli, kdy se spolu s manželem Honzou vydá na dovolenou. Tropický ostrov přímo láká k dlouhému odpočinku.

Jenže to by nebyla Jitka, aby se po chvíli nezačala nudit. Při vyhlídkové plavbě objeví starou farmu, která je na prodej za velmi výhodných podmínek. Honzovi se představa práce vůbec nelíbí, ale kdepak na Jitku. Brzy je farma jejich!

Obnovte zašlou tradici místního farmaření. Dodávejte své suroviny hotelům a vydělejte dostatek peněz na další vylepšení vaší zahrádky. Nezapomeňte svou farmu dostatečně hlídat, jinak vám ji vykradou nezbední zlodějíčci! Tak neváhejte a začněte s pěstováním co nejdříve. Zábava zaručena!

Vhodné pro děti, neobsahuje násilí.

Celá hra v češtině.

Zadní strana 

Požadavky: 

– Windows XP / Vista / 7

– procesor 1.0 GHz a vyšší

– 512 MB RAM

– DirectX

– 80 MB volného místa na disku

– doporučena je myš a zvuková karta