Filmag válka film 24. – Hrdinové v pekle

Pokud Vás zaujala charakteristická tvář herce Klause Kinskiho, v úterý 17. června 2008 budeme mít možnost posoudit díky ediční řadě Filmag válka – film další kousek z jeho rozsáhlé filmografie, tentokrát jsou to Hrdinové v pekle za 39,– Kč.

Francie, únor 1944. Skupinka spojeneckých vojáků se ocitá v zajateckém táboře, ze kterého se ještě nikomu nepodařilo uprchnout. Odhodlanost a inteligence však dokáží porazit nacistickou převahu a hrdinové se cítí svobodní. Alespoň na chvíli. Pravé peklo totiž teprve začíná! Přidávají se ke skupině francouzských partyzánů, kteří si vytyčili za cíl unést fašistického generála Kaufmanna. Bude potřeba hodně odvahy a odhodlání, aby se tento na první pohled nemožný úkol vydařil. Komorní mikropříběhy jednotlivých hrdinů prostřídávají realistické válečné scény, u kterých se divákovi tají dech až do posledních minut.

Žánr: Drama / Válečný
Země původu: Itálie
Rok vzniku: 1973
Délka: 83 minut
Původní název: Eroi all´inferno
Režie: Joe D’Amato
Scénář: Joe D’Amato
Produkce: Walter Brandi
Kamera: Joe D’Amato
Hrají: Lars Bloch, Rosemarie Lindt, Luciano Rossi, Luis Joyce, Franco Garofalo, Stan Simon, Dick Foster, Edmondo Tieghi, Luigi Antonio Guerra, Ettore Manni, Klaus Kinski

Údaje o DVD:


Zvuk: Dolby Digital 2.0 italsky, česky
Titulky: česky
Obraz: barevný PAL 16:9 (2,39:1)
Bonus: Fotogalerie

E-shop Řitka video, s.r.o.