Bontonfilm – Okresní přebor 4

Bontonfilm ukončuje vydávání jednoho z TV seriálů stanice Nova a v neděli 20. listopadu 2011 vychází poslední disk Okresní přebor – 4. DVD za 99,- Kč.

Komediální seriál z prostředí venkovského fotbalového mužstva, který mapuje jednu fotbalovou sezónu fotbalového klubu SK Houslice.

Slavoj Houslice je fotbalový oddíl, který hraje regionální soutěž – OKRESNÍ PŘEBOR. Již dlouhá léta členové a hráči oddílu touží, aby se jejich klub probojoval o úroveň výše a zahrál si soutěž vyšší – krajskou. Zda se jim to povede v nové sezóně, můžete sledovat v novém českém seriálu. Dostanete unikátní možnost nahlédnout do zákulisí průměrného fotbalového oddílu v malé průměrné vesnici s jedním krámem, jednou knihovnou a jednou hospodou. Poznáte, jaké to je vést fotbalový oddíl, spoluprožijete vítězství, prohry, ale také remízy nejen jejich A-mužstva, ale také osobní vítězství, prohry a remízy postav samotných. 

Disk obsahuje 4 díly:

13) Inseminátor

Adolf Větvička chodí s Ilonou. A kromě toho, že chodí s Ilonou, chodí taky s doktorkou Slepičkovou ze střediska a s Jančou ze sámošky. Co se stane, když někdo z jeho harému otěhotní? Otěhotní alespoň ta správná osoba? 

14) Derby

Slavoj Houslice hraje přímý zápas o postup s věčným rivalem SK Kostomlaty. A krajští funkcionáři na toto vyhrocené derby vyšlou toho nejhoršího rozhodčího. Nejen, že špatně píská, ale je také velmi háklivý na vaginální opisy. 

15) Svatba

Předseda Orel a Antonie Hnátková ohlásí svatbu. Slavoj Houslice poprvé ve své historii postoupí do krajské soutěže – a to dokonce dvě kola před koncem sezony. Všichni by mohli být šťastni, ale nejsou. Zjistí se, bohužel, že existence Slavoje visí na kahánku a že ze svatby Václava a Antonie by mohl být (další) pohřeb. 

16) Návštěva z kraje 

Slavoj se chystá na první zápas v krajské soutěži. Všichni by se měli radovat. Jenže Slavoj Houslice není již tím klubem, co býval. Předseda Orel již není předseda a dokonce na fotbal zanevřel tak, že se vyhýbá svým kamarádům. Novým předsedou se stal Ludvík Hovorka, což není vůbec žádná výhra. Do toho přijede inspekce z kraje zkontrolovat připravenost oddílu na novou sezónu. Odvrátí někdo hrozící fiasko? 

Žánr: Komedie / Sportovní / TV seriál

Země původu: Česká republika

Rok vzniku: 2010

Délka: 4 x 27 minut

Režie: Jan Prušinovský, Jakub Kohák

Scénář: Jan Prušinovský, Petr Kolečko

Produkce: Jan Maxa, Ondřej Zima

Hudba: Vratislav Kydlíček

Kamera: Petr Bednář, Aleš Blábolil

Střih: Otakar Šenovský, Lukáš Opatrný

Kostýmy: Ivan Stekla

Architekt: Jan Vlček

Zvuk: Matěj Matuška, Michal Čech

Společnost: Evolution Films / TV Nova

Natáčeno: Lochovice, Česká republika / Komárov, Česká republika

Účinkují: Ondřej Vetchý (Jirka Luňák), Luděk Sobota (Václav Orel), David Novotný (Jarda Kužel), Leoš Noha (Adolf Větvička), Pavel Kikinčuk (Ludvík Hovorka), Pavel Nečas (Luboš Matějka), Jaroslava Pokorná (Antonie Hnátková), Ladislav Hampl (Jarmil Hubáček), Tatiana Vilhelmová (Ilona), Jakub Kohák (Kája Vachopulos), Lukáš Langmajer (Tonda Nádeník), Marika Procházková (Kuželová), Alena Mihulová (Luňáková), Václav Kopta (autobusák Krob), Jan Václavík (Václavík, stánkař a "pingl"), Ivan Trojan (Bohumír Zenkl), Jiří Macht (fotbalista ÚFA Újezd), David Ployhar (fotbalista ÚFA Újezd), Mikuláš Křen (fotbalista ÚFA Újezd), René Brejla (fotbalista ÚFA Újezd), Jiří Čadek (fotbalista ÚFA Újezd), Michal Berka (fotbalista ÚFA Újezd), Jan Prušinovský (fotbalista ÚFA Újezd – brankář), Slávek Horák (fotbalista ÚFA Újezd), Jarmil Škvrna (Řepa), Petr Růžička, Jiří Petrís, Petr Franěk, Hynek Čermák, Petra Hobzová, Petr Nárožný, Michal Pavlata, Jana Pidrmanová, Barbora Poláková, Ivan Trojan, Ladislav Županič, a další

Údaje o DVD neznámé:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 česky

Titulky: česky pro neslyšící

Obraz: barevný PAL 16:9

Bonus: