North Video – Mrňouskové 2. DVD

V sobotu 17. prosince 2011 se na pulty dostane i druhá polovina původně speciální dvoudiskové ediceNorth Video vydává sólově příběhy ze soukromého života hmyzu na disku Mrňouskové – DVD 2 za 99,90 Kč.

Ač je to možná k nevíře, i oni mají své sny, svá drobná trápení, své soky v lásce a hlavně překvapivě svérázný smysl pro humor. Žijí mezi námi, setkáváme se s nimi v podstatě každý den, a víme o nich tak málo! Přitom tito drobní tvorečkové denně prožívají svá velká i malá dobrodružství a leckdy i úsměvné groteskní situace. Vydejte se teď s námi do kouzelného animovaného světa a poznejte všední i sváteční dny našich hmyzích hrdinů. Věříme, že tato vtipná a lapidárně vypointovaná digitální parodie na lidský svět, zasazená do reálné přírody, poučí, potěší a hlavně pobaví děti i dospělé.

S těmihle mrňousky se určitě nudit nebudete! Ukáží vám, že i oni můžou mít pořádné starosti, ale také velký smysl pro legraci. Naši malí hmyzí přátelé jsou tu a s nimi přicházejí další velké příběhy. Tentokrát budeme v neuvěřitelných příhodách mimo jiné svědky boje o rohlíček, potkáme se s maxiberuškou, uděláme si letecký den a také den zamilovaných, dozvíme se, co je to cenný hrášek, a nakonec se pořádně nasmějeme s bláznivou mouchou. Mrňouskové jsou zkrátka úžasně zábavnou a především technicky dokonalou digitálně zpracovanou parodií lidského světa, která má co říct jak dětem, tak dospělým.

První a druhý díl tohoto populárního seriálu ze soukromého života hmyzu jsme vám před časem v předpremiéře nabídli i ve speciální dvoudiskové limitované kolekci. Ta měla potěšit zejména všechny vášnivé sběratele filmových kuriozit a ty z vás, kteří se DVD s Mrňousky rozhodli věnovat svým blízkým jako vtipný vánoční dárek. A právě ty naše nejlepší zákazníky, kteří si již tento výjimečný předpremiérový dvoudiskový komplet zakoupili, bychom rádi upozornili na to, že nechtějí-li mít doma první a druhý disk z nové řady druhé sezony dvakrát, měli by si začít kupovat tuto novou sérii až od disku č. 3.

Epizody DVD 2:

Silnější vyhrává

Past na mouchu

Žvýkačka

Den zamilovaných

Letecký den

Klobouk

Zahrádka

Boj o rohlíček

Když jeden nestačí

Maxiberuška

Lepenka

Katapult

Cenný hrášek

Špatná pavučina

Bláznivá moucha

Zadní strana

Žánr: Animovaný / Komedie

Země původu: Francie

Rok vzniku: 2011

Délka: 60 minut

Původní název: Minuscule

Režie: Thomas Szabo, Hélène Giraud

Scénář: Thomas Szabo, Hélène Giraud

Produkce: Jean-Jacques Benhamou, Philippe Delarue

Hudba: Hervé Lavandier

Střih: Antonio Maria da Silva

Zvuk: Antonio Maria da Silva

Společnost: Futurikon / Vivi Film / Nozon Paris / Euro Media France All

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 beze slov

Titulky: žádné

Obraz: barevný 16:9

Bonus: fotogalerie, pro děti