Hollywood Classic Entertainment – Winx Club – série 1, díly 10-13

Ve středu 25. ledna 2012 vrátí Hollywood Classic Entertainment z katalogu SPI International i třetí opakovaný disk, vydaný původně s časopisem, za 69,- Kč bude v pošetce ke koupi DVD Winx Club – série 1, díly 10-13.

V magickém vesmíru Magix bojují čarodějové a bojovníci ve jménu dobra a zla. Skupina pěti teenagerek byla vyvolena, aby Magix bránila svými magickými schopnostmi před temnotou a hrůzovládou. Jsou ďábelsky chytré, mají vymazlený styl a jsou to víly kouzelnice. Jsou Winx Club!

DVD obsahuje 4 příběhy:

10. Bloom a zkoušky (La fiamma del drago / The flame of dragon / Bloom Tested / Magical Reality Check) – 18. února 2004 – 22:44

Bloom čeká zkouška v simulační místnosti. Podnikne virtuální výlet do Domina, to bohužel umožní Trix zhodnotit její schopnosti a získat sílu srovnatelnou s dračím ohněm.

 

11. Tajemství černého močálu (Il regno delle ninfe / The reign of the nymphs / The Monster and The Willow / Junior League) – 20. února 2004 – 23:05

Flora se připravuje na zkoušku tím, že se vrací společně s ostatními Winx do černého močálu. Tam odhalují svět vodních nymf, které je třeba zachránit.

 

12. Volba královny krásy (Miss Magix) – 23. února 2004 – 23:49

Floru čeká složení zkoušky, zatímco Stella se připravuje na volbu královny krásy. Její největší soupeřkou je čarodějka Lucy, které Trix chtějí napomoci svým kouzlem k vítězství.

 

13. Odhalení velkého tajemství (La figlia del fuoco / The daughter of fire / A Great Secret Revealed / Meant to Be) – 25. února 2004 – 22:06

Bloom jede na prázdniny do Gardínie za svými rodiči. Její maminku poté, co odmítne uzavřít obchod s podvodníky, začnou ohrožovat dva tajemní muži a Bloom bude muset využít své znalosti z Alfei, aby ji ochránila. Bloom se také dozvídá nečekané informace o své minulosti.

Zadní strana 

Žánr: Animovaný / Akční / Dobrodružný / Fantasy

Země původu: Itálie

Rok vzniku: 2004

Délka: 92 minut

Původní název: Winx club

Režie: Iginio Straffi

Scénář: Barton Bishop, Martina Broner, Alan Kingsberg, Liz Russomanno

Produkce: Norman J. Grossfeld, Alfred Kahn, Tom Kenney, Alan Kingsberg, Kara Krupnick, Jason Lam

Hudba: Christopher J. Guido, Jordan Podos

Společnost: Rainbow S.r.l

České znění (zdroj animsvet.cz): Klára Jandová, Zuzana Slavíková, Jolana Smyčková, Pavel Šrom, Jana Mařasová, René Slováčková, Terézie Taberyová, Lucie Vondráčková

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 česky, slovensky

Titulky: žádné

Obraz: barevný PAL DVD9 4:3

Bonus: Upoutávka (Winx Club: Výprava do Ztraceného království – 1:35 – česky)