Codi – Dopni zip – Pilates s Ivanou Davidovou

Pořád se to stává, i když vydavatelé zasílají své plány, i když je zveřejňují na webu, stále se pak objevují tituly, o nichž není dopředu nic známo. Informace o tomto tiulu sice figurovala týden předem v rozvozových plánech PNS, ale až v den vydání, v úterý 17. ledna 2012, je jasné, že Codi dodalo na pulty DVD s názvem Dopni zip – Pilates s Ivanou Davidovou za 59,- Kč

Redukce váhy

– posilování postavy

– posílení hloubkového svalstva

Pilates je jedno z nejúčinnějších posilovacích cvičení, které slibuje rychlé výsledky. Perfektně tvaruje postavu, harmonizuje mysl a má velmi pozitivní dopad na zdraví. Zároveň je vhodné pro každého, těhotné a kojící ženy nevyjímaje, a nenese s sebou téměř žádná zdravotní omezení. Díky tomu je čím dál oblíbenější.

Velkým problémem však je, že až polovina lidí nezvládne správnou techniku, která je pro efektivní cvičení stěžejní. Nejčastějším důvodem je to, že lidé nechtějí investovat do soukromých hodin, jejichž cena se pohybuje od 500 Kč do 1000 Kč nebo nemají dostatek času a zkouší cvičit doma bez jakékoli instruktáže.

Z tohoto důvodu také vzniklo edukativní DVD Dopni zip – Pilates s Ivanou Davidovou, lektorkou, která se sportem zabývá více, než 15 let.

DVD je rozděleno do dvou částí – instruktážní, kde je velmi jednoduchou formou bez jakékoli odborné terminologie popsáno, jakým způsobem technicky zvládnout jednotlivé cviky a kde jsou názorně ukázány nejčastější chyby při cvičení a části samotné cvičební hodiny, na které je možné si získané znalosti vyzkoušet v praxi.

DVD je vhodné pro začátečníky, kteří se chtějí naučit správné technice a připravit se na komerční hodiny (skupinové lekce) či pro ty, kteří nemají čas docházet pravidelně do fitness centra a chtějí efektivně cvičit doma.

Zadní strana

Údaje o DVD:

Délka: 75 minut (75:40)

Zvuk: Dolby Digital 2.0 česky

Titulky: žádné

Obraz: barevný PAL DVD5 16:9 (1,78:1)

Bonus: žádný