Špidla Data Processing – Psí butik (PC hra)

Ve čtvrtek 29. března 2012 dorazí na pulty další titul společnosti Špidla Data Processing, tentokrát jde o počítačovou hru edice Hráčův ráj pro milovníky pejsků Psí butik. V prodeji za 59,- Kč.

Před časem jsem nastoupila do vyhlášené módní agentury pro psy. Na práci s pejsky jsem se moc těšila! ALe místo toho jsem jako obyčejná sekretářka vyřizovala telefony. Už jsem chtěla firmu pomalu opustit. Ale pak mi jednoho dne šéf oznámil, že jede pryč. A já měla být ta, která se bude starat o celý salón!

– vyřešte všechny logické úkoly

– složte všechna psí puzzle

– dokažte šéfovi, že si zasloužíte povýšení

  

Přede mnou leží obrovská výzva. Béďa, majitel našeho salónu pro pejsky, musel odjet do New Yorku. Mně se naskytla vzácná příležitost vyzkoušet si řízení podniku. Vím, že když vše do puntíku zvládnu. Může to mít obrovský vliv na mou budoucí kariéru. Rozhodla jsem se chytit šanci za pačesy!

Sotva se za Béďou zabouchly dveře, byla tu první zákaznice. V rukou třímala roztomilého pudlíka. Svěřila se nám se svým problémem. Do tří dnů jsme měli vyrobit slušivý obleček pro jejího psíka. Snad vše zvládnu. Je to má jediná šance, jak ukázat, co ve mně je.

Vžijte se do role vedoucí psího salónu a ukažte vašemu nadřízenému, jaký talent ve vás dřímá. Až z dalekého okolí se k vám budou sjíždět VIP zákazníci se svými psími miláčky. Vaším jediným cílem je navrhnout jim slušivý obleček. Než se tak stane, musíte vyřešit spoustu logických úkolů. Čeká na vás několik herních módů, které důkladně prověří vaše mozkové závity. Ukažte všem, že i obyčejná sekretářka dokáže řídit celý módní podnik!

Zadní strana 

Požadavky: Windows XP/ Vista / 7, procesor 1,2 GHz a vyšší, 256 MB RAM, Direct X, 180 MB volného místa na disku. Doporučena je myš a zvuková karta.