Bontonfilm – Barbie – Příběh mořské panny 2

Bontonfilm se rozhodl promluvit do nabídky opět i mimo konec víkendu a mezi tituly, vyslanými v pátek 27. dubna 2012 na pulty, se nachází i DVD Barbie – Příběh mořské panny 2 za 299,- Kč. Svezte se na filmové vlně s Barbie!

Nechte se unášet na vlnách oceánu společně s Barbie, která se vrací jako Merliah, zábavná a oblíbená surfařská šampiónka, jež je ale zároveň i kouzelnou mořskou pannou – princeznou oceánů! V úžasném novém dobrodružství se Merliah vydává na vrcholnou surfařskou soutěž do Austrálie. Když ale zlá mořská panna Eris unikne ze svého vodního víru s plány na uchvácení oceánského trůnu, Merliah a její vodní přátelé se vrhají do mořských hlubin, aby zlo zastavili. Užijte si nejnovější dobrodružnou výpravu, na které Merliah pochopí, že nic není nemožné, pokud každý zůstane svůj.

Na imdb.com je sice uváděný režisér, scénárista a producent celé řady filmů s touto umělohmotnou hrdinkou v evidenci, ale zrovna tenhle čerstvý videofilm mu v databázi připsán není – a honosí se 35 procenty. Na csfd.cz 18 hlasů a 76 procent.

Zadní strana 

Žánr: Animovaný / Dětský

Země původu: Kanada

Rok vzniku: 2012

Délka: 72 minut

Původní název: Barbie in a Mermaid Tale 2

Světová premiéra: 6. března 2012 – Kanada

Režie: William Lau

Scénář: Elise Allen

Produkce: Harry Linden, David Wiebe, Kim Dent Wilder, Rob Hudnut

Hudba: BC Smith

Společnost: A Rainmaker Entertainment

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, česky, maďarsky

Titulky: žádný

Obraz: barevný PAL 16:9 (1,78:1)

Bonus: Vynechané scény, videoklip „Do The Mermaid", Polly Pocket „Best Day Ever", galerie trailerů