Špidla Data Processing – Tehdy na Západě – Jak to začalo (PC hra)

Když mě konečně začal po dlouhých peripetiích poslouchat počítač, mohu doplnit, že ve čtvrtek 10. května 2012 vyšla tradičně další z her společnosti Špidla Data Processing, tentokrát v edici Hráčův ráj premiérová Tehdy na Západě – Jak to začalo za obvyklých 59,- Kč. Báječná spojovačka a hledačka v jednom.

Na pokraji sil jsme bloudili nekonečnou pustinou. Náhle se nad našimi hlavami zjevil pouštní orel a ukazoval cestu. Následovali jsme jej. K ránu jsme dorazili do liduprázdného městečka. A tehdy jsme našli nový domov. Místo, kde já i Kojot konečně zapomeneme na naší hořkou minulost. Pomozte vybudovat nové město uprostřed vyprahlé prérie! Zvelebte toto bohem zapomenuté místo!

Čeká na vás:

– Přes 100 úrovní

– Zábavné mezihry

– Chytlavá logická hra

– Dva stupně obtížnosti

– Postavte si vlastní město

Život se s Bellou Jane vůbec nemazlil. Poté, co ji banditi zastřelili otce a její matka podlehla zákeřné nemoci, se z ní stává sirotek. Zdrcená Bella se rozhodne opustit Louisianu a dát se na dráhu pistolnice. Zanedlouho se z křehké dívenky stává zkušený kovboj, kterého všichni na Divokém Západě znají pod jménem Calamity Jane. Jejím jediným přítelem se stává opuštěný indiánský chlapec Kojot, taktéž sirotek. Oba se dlouhou dobu jen tak potulují po nehostinné poušti. Jednoho dne je však osud zavane až před brány opuštěného městečka. Naskytne se jim jedinečná příležitost. Mohou zde začít žít nový a snad i šťastnější život. A možná se jim časem podaří také pomstít banditům za smrt rodičů.

V unikátní logické hře na vás čeká spousta zapeklitých úkolů. Vaším cílem je zajistit, aby se Calamity Jane dostala až na konec hracího pole. V cestě jí stojí mnoho rozličných překážek. Pro jejich zničení musíte vždy spojit alespoň tři stejné symboly a nebo využít speciální schopnosti vaší pistolnice. Na hrací ploše se nachází také různé bonusové prvky usnadňující postup ve hře a suroviny, které slouží pro stavbu budov ve vašem městě. Hru vám zpříjemní také zábavné mezihry. Vydejte se na Divoký Západ a vybudujte svou vlastní osadu uprostřed prérie!

PC hra je vhodná pro děti, neobsahuje násilí.

Celá hra je v češtině.

Požadavky:

– Windows XP/Vista/7

– procesor 800 MHz a vyšší

– 512 MB RAM

– DirectX 9.0

– 31 MB volného místa na disku

Doporučena je myš a zvuková karta.

 

Zadní strana