Urania – Kouzelná Kamila: Duhová zahrada

Jako příloha časopisu pro ty nejmenší se objevuje další disk z produkce společnosti Urania, ve čtvrtek 9. února 2012 dorazilo do prodeje únorové číslo Sluníčka s diskem Kouzelná Kamila – Duhová zahrada za 69,- Kč.

Naše malá Kamila má pro tebe každý den nové překvapení!

 

Zcela nový animovaný seriál Kouzelná Kamila je určen především pro děti předškolního věku, obsahuje didaktické prvky a neobsahuje násilné scény.

Čtyřletá Kamila je zvídavá jako ty a nezkazí žádnou legraci. Ve svém pokojíčku má nejen spoustu hraček, ale i kouzelnou skříň. Stačí říct zaklínadlo a vzít si z ní čarovný obleček. Svět se pak zatočí a Kamila se díky kouzlu dostane se svými kamarády Kačírkem, Bubískem, Otíkem, Terezkou, Danou a Martinem do příběhů, v nichž všichni zažívají neobyčejná dobrodružství.

 

Pojď se s nimi proletět vesmírem, zajet si na pirátský ostrov, plout pod mořskou hladinou, staň se závodníkem nebo sněhovou princeznou. Vydej se s nimi do světa kouzel právě teď v příbězích:

 

Astronauti

Duhová záhada

Piráti

Princezny a čaroděj

Jak se Otík naučil tancovat

Sněhové princezny

Závodníci

Ozvěna

Potápěči

Sluníčko

Na poušti

Na imdb.com bez hodnocení, na csfd.cz má tento televizní seriál 44 procent.

Zadní strana

Žánr: Animovaný / Dětský

Země původu: USA / Německo / Velká Británie

Rok vzniku: 2009

Délka: 90 minut

Původní název: Chloe´s Closet

Režie: Gary Hurst, Jeffrey P. Gordon

Scénář: Gary Hurst, Jeffrey P. Gordon

Produkce: Jeffrey P. Gordon, Andy Luckey, Volkert Struycken, Liz Young, Mike Young, Jürgen Polaszek, Bethan Cousins, Paul Cummins, Edward De Jager, Sebastian Debertin, Michael Schaack, Volkert Struycken, Thomas Walker, Bill Schultz, Siobhán Ní Ghadhra

Hudba: Rick Mulhall, Ian Nicholls

Společnost: Mike Young Productions Ltd. / KI.KA / ARD / European Film Partners B.V. / Telegael Teoranta / TFC Trickompany Filmproduktion

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 česky

Titulky: žádný

Obraz: barevný PAL 4:3

Bonus: