Hollywood Classic Entertainment – Pravěk útočí – 2. DVD III. série

Hollywood Classic Entertainment ve čtvrtek 16. srpna 2012 nabízí za 99,- Kč další díisk série Pravěk útočí – 2. DVD III. série. Časoprostorovou branou k nám pronikají vyhynulé prehistorické příšery.

Skupina se vyrovnává se ztrátou svého vůdce Nicka Cuttera, zejména Jenny Lewis to nese velmi těžce.

 

Na truchlení však nezbývá čas. Na letišti se otevře největší anomálie, se kterou se tým doposud setkal. Skrz ni projde Gigantosaurus, známý jako G-Rex, kterému musí tým čelit, aby zachránil posádku letadla.

 

Následně se utkají s nejkurioznější hrozbou v podobě masožravé houby, která přebírá kontrolu nad každým, kdo se k ní přiblíží.

 

Po té, se pustí do pátrání po tajemném artefaktu, přitom jsou napadeni armádními složkami vlády. Útočiště najdou ve staré chatě v lesích, v jejichž blízkosti se anomálie opět otevře, aby vypustila tvora z období Pliocén, podobného pštrosovi, ale mnohem nebezpečnějšímu. (Ach, ten češtin! Tohle musel někdo psát hodně ve spěchu pozdě večer…)

Zadní strana 

Žánr: Akční / Dobrodružný / Sci-fi

Země původu: Velká Británie

Původní název: Primeval

Rok vzniku: 2009

Délka: 136 minut

Režie: Tony Mitchell, Cilla Ware, Mark Everest, Richard Curson Smith, Matthew Thompson

Námět: Tim Haines, Adrian Hodges

Scénář: Steve Bailie, James Moran, Mike Cullen, Paul Mousley, Catherine Linstrum, Paul Farrell, Andrew Rattenburry, Cameron McAllister

Produkce: Tim Bradley, Tim Haines, Adrian Hodges, Michael Treen

Hudba: Dominik Scherrer

Kamera: Mike Spragg

Střih: Mark Gravil, Adam Trotman

Kostýmy: Joe Hobbs

Společnost: ITV Productions / Impossible Pictures / M6 Films / Pro 7 / Treasure Entertainment

Natáčeno: Kanárské ostrovy, Španělsko / Londýn, Velká Británie

Hrají: Douglas Henshall (Nick Cutter), Jason Flemyng (Danny Quinn), Andrew Lee Potts (Connor Temple), Lucy Brown (Jenny Lewisová), Hannah Spearritt (Abby Maitlandová), Laila Rouass (Sarah Pageová), Ben Mansfield (kapitán Becker), Juliet Aubrey (Helen Cutterová), Ben Miller (Sir James Lester), Belinda Stewart-Wilson (Christine Johnsonová), Tony Curran, Eve Magowan, a další

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný PAL DVD9 16:9

Bonus: žádný