Hollywood Classic Entertainment – Pravěk útočí – 3. DVD III. série

Hollywood Classic Entertainment ve čtvrtek 23. srpna 2012 pokračuje za 99,- Kč ve vydávání další série Pravěk útočí – 3. DVD III. série. Časoprostorovou branou k nám pronikají vyhynulé prehistorické příšery.

Události se stávají stále divočejšími. Při pokusu o záchranu Abbyiného bratra před gigantickým hmyzem tým vstupuje do budoucnosti plné děsivých predátorů. Budou se také muset vypořádat se stádem pravěkých nosorožců a podniknout nebezpečnou cestu časem skrz několik anomálií, aby se utkali s predátory, raptory a pterosaurem.

 

Nejsou to však jen smrtící nestvůry, se kterými se musí tým potýkat. Tajemství, na kterém pracují, se odkrývá (na obalu je vtipně uvedeno "odrývá"), lidé se začínají ptát a konspirační teorie se šíří rychlostí světla.

 

Jak se stvůry prohání anomálií, tým čelí hrozbě, která může ovlivnit budoucnost nejen bezpečnostní složky, ale i lidstva samotného.

Náhled zadní strany z webu PNS 

Žánr: Akční / Dobrodružný / Sci-fi

Země původu: Velká Británie

Původní název: Primeval

Rok vzniku: 2009

Délka: 130 minut

Režie: Tony Mitchell, Cilla Ware, Mark Everest, Richard Curson Smith, Matthew Thompson

Námět: Tim Haines, Adrian Hodges

Scénář: Steve Bailie, James Moran, Mike Cullen, Paul Mousley, Catherine Linstrum, Paul Farrell, Andrew Rattenburry, Cameron McAllister

Produkce: Tim Bradley, Tim Haines, Adrian Hodges, Michael Treen

Hudba: Dominik Scherrer

Kamera: Mike Spragg

Střih: Mark Gravil, Adam Trotman

Kostýmy: Joe Hobbs

Společnost: ITV Productions / Impossible Pictures / M6 Films / Pro 7 / Treasure Entertainment

Natáčeno: Kanárské ostrovy, Španělsko / Londýn, Velká Británie

Hrají: Douglas Henshall (Nick Cutter), Jason Flemyng (Danny Quinn), Andrew Lee Potts (Connor Temple), Lucy Brown (Jenny Lewisová), Hannah Spearritt (Abby Maitlandová), Laila Rouass (Sarah Pageová), Ben Mansfield (kapitán Becker), Juliet Aubrey (Helen Cutterová), Ben Miller (Sir James Lester), Belinda Stewart-Wilson (Christine Johnsonová), Tony Curran, Eve Magowan, a další

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný PAL DVD9 16:9

Bonus: žádný