Hollywood Classic Entertainment – Pravěk útočí 2. DVD IV. série

Hollywood Classic Entertainment pokračuje ve vydávání další série a ve čtvrtek 18. října 2012 bude za 99,- Kč v prodeji Pravěk útočí – 2. DVD IV. série. Časoprostorovou branou k nám pronikají vyhynulé prehistorické příšery.

Sobotní chaos započne, když smrtící Therocephalian zaútočí na učitele, který má na starosti skupinu problémových studentů. Tým musí čelit nejen nebezpečné stvůře, ale také partě neukázněných a vyděšených studentů bez dozoru. Při hledání Therocephalianova hnízda bude Connor potřebovat pomoc studentů, aby vrátili příšeru zpátky do anomálie.

 

Následně se Connor a Abby pustí do vyšetřování podivného signálu anomálie. To je přivede do malého přímořského městečka, kde odhalí existenci mýtického labyrintodonta. Při pátrání narazí na farmáře, jež pašují nebezpečné palivo, čímž ohrožují své životy. Tou dobou je Matt v ARC znepokojen zmizením Emily a vydává se jí hledat.

Zadní strana 

Žánr: Akční / Dobrodružný / Sci-fi

Země původu: Velká Británie

Původní název: Primeval

Rok vzniku: 2010

Délka: 182 minut

Režie: Tony Mitchell, Cilla Ware, Mark Everest, Richard Curson Smith, Matthew Thompson

Námět: Tim Haines, Adrian Hodges

Scénář: Steve Bailie, James Moran, Mike Cullen, Paul Mousley, Catherine Linstrum, Paul Farrell, Andrew Rattenburry, Cameron McAllister

Produkce: Tim Bradley, Donal Geraghty, Tim Haines, Adrian Hodges, Katie Newman, Rebecca O’Flanagan, Michael Treen

Hudba: Stephen McKeon

Kamera: Donal Gilligan

Střih: Richard Cox

Kostýmy: Gaby Rooney

Společnost: Impossible Pictures / Treasure Entertainment

Hrají: Ciarán McMenamin (Matt Anderson), Andrew Lee Potts (Connor Temple), Hannah Spearritt (Abby Maitlandová), Ben Miller (James Lester), Alexander Siddig (Philip Burton), Ben Mansfield (kapitán Becker), Ruth Kearney (Jess Parkerová), Anton Lesser (Gideon), a další

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: česky

Obraz: barevný PAL DVD9 16:9

Bonus: žádný