Magic Box – Disney Junior: Příběhy s překvapením

Společnost MagicBox má ve čtvrtek 11. října 2012 prostřednictvím trafik nabídnout za 149,- Kč ochutnávkový dětský mix Disney Junior: Příběhy s překvapením.

Na DVD jsou 4 epizody různých dětských pořadů:

Mickeyho klubík – Mickeyho pátrací tým

Když se ukáže, že zmizely čepičky na oslavu velkého dne Mickeyho klubíku, tajná agentka Daisy společně s detektivkou Minnie zahájí pátrání po čepičkách a tajemném lupiči. Minnie pomocí lupy a svých skvělých detektivních schopností nachází důkazy a tajná agentka Daisy zatím díky různým šikovným pomůckám našla zlodějovu stopu. Dohromady pak obě kamarádky zjistí, že zlodějem je Pete, který čepičky vzal, aby mohl své přátele z klubíku překvapit a připravit pro ně tajnou oslavu! Naši kamarádi zase ukázali, že s pomocí přátel jde všechno snáz!

Mistr Manny – Pan Lopart má narozeniny

Pan Lopart už je přesvědčený, že na jeho narozeniny všichni zapomněli, jenomže právě tehdy začne tajná oslava, kterou pro něj uspořádali jeho maminka, Manny a všichni sousedé.

Středodžungle – Překvapení pro Skůtru

Skůtra má narozeniny a všichni pro ni chystají oslavu. Elevan dostal za úkol přinést ozdoby a hlavně – dopravit narozeninový dort! Proplétá se Středodžunglí a překonává plno nástrah, například musí oslavu udržet v tajnosti, a to především před Skůtrou!

Superagent Oso – Tři kola nestačí

Oso má zvláštní úkol: pomoct Pauliemu spravit vůz, aby mohl dovézt věci na oslavu. Paulie spěchá, aby včas dodal náklad práskacích bonbónů a konfet na tajnou oslavu pro Julii, jenomže najede na hrbol a upadne mu kolo. Superagent Oso rychle odjede z kurzu správného zacházení s dveřmi, aby Pauliemu pomohl. Nakonec se jim to podaří a věci na oslavu dopraví právě včas. Zastihnou Julii zrovna, když vchází do dveří a ostatní ji vítají pokřikem: "Překvapení!"  

Zadní strana 

Žánr: Pohádka / Dětský / Animovaný

Země původu: USA

Rok vzniku: 2010

Délka: 60 minut

Původní název: Disney Junior: Surprise Party

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: anglicky, slovensky

Obraz: barevný PAL 16:9 (1,78:1)

Bonus: žádný