Špidla Data Processing – Rusalka a kouzelná perla (PC hra)

Ve čtvrtek 8. listopadu 2012 na pulty dorazí další již nějakou dobu vyvíjená počítačová hra společnosti Špidla Data Processing. V edici Hráčův ráj vyjde podmořská hledačka Rusalka a kouzelná perla za 59,- Kč.

Na souši vládl klid a mír. Ale pod vodou to vřelo. Zákeřná chobotnice Sprutto využila příležitosti a ukradla vládci všech moří kouzelnou perlu. S její pomocí může poroučet vodním silám. Dokážete perlu získat zpět dřív, než s ní napáchá nenapravitelné škody? 

– Pohádková spojovačka

– Krásy podmořského světa

– Jednoduché ovládání

Obrazovka z období vývoje hry

Obrazovka z období vývoje hry

Řeky se vylily z břehů a zaplavily lidská obydlí. Jindy klidné vody oceánů se znovu probudily k životu. Neptun, vládce všech moří, se chystal na další cestu po své nekonečné vodní říši. Měl však velmi naspěch, a tak zapomněl včas vrátit kouzelnou perlu zpět do pokladnice. Vzácného artefaktu se zmocnila chobotnice Sprutto. Teď hrozí, že s ní začne potápět všechny lodě, jež se vydají na širý oceán. Zákeřná ničemnice vám slíbí, že vám perlu vydá zpět. Ale pod jednou podmínkou. Musíte sehnat dostatečně tučné výkupné. S vaším věrným krabím pomocníkem se proto vydáváte hledat poklady přímo na mořském dné.

Při hraní pomocí myši vybíráte ze symbolů na obrazovce alespoň tři stejné. Jakmile je spojíte, zmizí z herního pole. Některé symboly leží na tzv. pískových polích. Vaším cílem je zbavit se těchto políček dříve, než vyprší omezený časový limit. Na ploše se vyskytují také další různé prvky, které vám zjednoduší, či naopak ztíží dokončení úrovně. Vžijte se do role zachránce podvodní říše vraťte magickou perlu zpět do královského trezoru.

 

Požadavky:

Windows XP/Vista/7

procesor 1,4 GHz a vyšší

1024 MB RAM

DirectX

593 MB volného místa na disku

doporučena je myš a zvuková karta

Zadní strana