Filmag zábava – Hitler kaput!

Edice Filmag zábava v pátek 9. listopadu 2012 za 99,- Kč nabídne válečnou komedii Hitler Kaput! Pozor! Nový Stierlitz přichází!

Jedna z nejvydařenějších parodií všech dob.

Líbily se vám ve své době novátorské parodie typu Bláznivá střela nebo Agent WC40? Potom vězte, že u této úchvatné satiry na heroické válečné filmy se budete bavit ještě mnohem více!

 

Berlín, 2. světová válka. Černou uniformu SS nosí i Standartenführer Schurenberg, povoláním sovětský špion Alexandr Isajevič Osečkin. Jeho obrovský černý mercedes má hliníková kola a na spodku modré diody. Bydlí v berlínské čtvrti Heilhitlerovo a je mistrem světa ve sportu „heilhitler". Martin Bormann je homosexuál, v kanceláři chodí v havajské košili a tajně miluje Schurenberga. Hitler šňupe koks a je mu jedno, že na chodbách potkává agenta tajné služby USA, který je černoch, jeho uniforma nemá rukávy a při setkání se Schurenbergem si dávají „five". A když se na padáku snese veleprsatá radistka Zina, začnou se dít věci!

Na imdb.com 31 procent, na csfd.cz 58: Neuvěřitelná ptákovina, neuvěřitelné ženské postavy.

Zadní strana 

Žánr: Akční / Dobrodružný / Komedie / Válečný

Země původu: Rusko / Ukrajina

Rok vzniku: 2008

Délka: 94 minut

Původní název: Гитлер капут! / Gitler kaput!

Světová premiéra: 18. září 2008 – Rusko / Ukrajina

Režie: Marius Balchunas aka Maryus Vaysberg

Scénář: Marius Balchunas aka Maryus Vaysberg

Produkce: Bohdan Graczyk, Sergej Livnev

Hudba: Vladimir Sajko

Kamera: Irek Hartowicz

Střih: David Dodson

Kostýmy: Lidija Nesterova

Společnost: Leopolis

Natáčeno: Balaklava, Krym, Ukrajina / Lvov, Ukrajina

Hrají: Pavel Děrevjanko (Standartenfürer Shurenberg / Alexandr Isajevič Osečkin), Anna Semenovič (radistka Zina), Jurij Galcev (Müller), Jurij Stojanov (Bormann), Alexej Ogurcov (železný Hans), Evelina Bledans (frau Oddo), Ilja Olejnikov (Stalin), Alexej Buldakov (Kuzmič), Anfisa Čechova (sexy kodérka), Michail Krylov (Adolf Hitler), Michail Galustjan (partyzán Rabinovič), Igor Gasparyan (inženýr Garik), Alexandr Bezrukov (Eisman), Jurij Michajlik (Roosevelt), Igor Jaroševič (Churchill), Vladimir Ščerbakov (Berija), a další

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 5.1 německy, česky

Titulky: žádný

Obraz: barevný PAL 16:9 (1,78:1)

Bonus: