Johnny Depp opět pod pirátskou vlajkou

O tom, že Johnny Depp je schopen zahrát téměř cokoliv, není pochyb. Dokáže sugestivně vytvořit postavy psychopatických spisovatelů, podivínských vynálezců i tajemných sběratelů. Během své umělecké činnosti získal řadu ocenění. Možná mu ale tak trochu hrozí osud jiných velkých herců, které si celý svět zapamatoval hlavně kvůli jediné roli, přičemž na ty ostatní se neprávem pozapomělo.
  

A touto rolí je postava piráta. Úspěch filmu „Piráti z Karibiku“ byl totiž skutečně značný, a tak není divu, že hollywoodští tvůrci se snaží ze zlatého telete vyždímat co se dá. A tak se v současné době na Bahamách dotáčí druhý díl o neohroženém vládci moří Jacku Sparrowovi. Kromě toho již se již v hlavách amerických producentů rodí plány na třetí díl. A není důvod, aby i tomto pokračování nehrál Johnny Depp, který by měl opět přilákat miliony diváků do kin.

Johnny Depp si na Bahamách půjčil luxusní jachtu (půjčovné činí v přepočtu cca 2 milióny korun týdně), a na ní tráví chvíle odpočinku mezi jednotlivými natáčecími dny. S jachtou odplouvá na svůj soukromý ostrov, a často aniž by odložil svýj pirátský image, působí na místní obyvatele jako skutečný pirát, který si obhlíží místo, kam ukrýt svoji kořist. Možná se jedná o klasický příklad toho, kdy se herec ponoří do své role natolik, že není schopen ji opustit ani po natáčení. Doufejme, že se toto naprosté ponoření do role piráta pozitivně projeví i na kvalitách připravovaného filmového díla.