Špidla Data Processing – Noc plná kouzel (PC hra)

Čtvrtek znamená další z počítačových her společnosti Špidla Data Processing. Konkrétně 14. března 2013 je ke koupi za 59,90 Kč kouzelná logická hra nejen pro děti Noc plná kouzel v ediční řadě Hráčův ráj.

Na paloučku kousek od vrbového lesíku ve stínu měsíčního svitu začíná pomalu vyrůstat nové městečko s kouzelnými bylinkami a bytostmi. Jediné svého druhu. Jak bude vypadat, záleží jen na vás. Vyzdobte si jej, zkrášlete přesně podle svých představ. Bude to kouzelné. Bude to noc plná kouzel. Pojďte si ji prožít také!

– Mix logické a budovatelské hry

– Tři odlišné herní módy

– Více než 100 úrovní

– Postavte si městečko snů

– Sbírejte trofeje a sázejte na šnečí závody!

Typ hry: spojovačka

Hra je vhodná pro děti, neobsahuje násilí.

Celá hra je v češtině.

 

Začínáte takříkajíc na zelené louce. Nemáte nic. Pouze velkolepé sny a plány, jak postavíte to nejkrásnější lesní městečko na světě. Bezpečné útočiště pro každého bez výjimky. Oázu klidu, míru a pohody, vítající každého s otevřenou náručí. Vybudujte v pohádkové říši kouzel a čar osmý div světa, jehož krásy budou obdivovat všechno ve dne i v noci. Máte na to jen 24 hodin. Je to výzva. Ani Řím nebyl postaven za den. Podaří se vám vybudovat něco ještě impozantnějšího za jednu jedinou noc?

Na stavbu všech budov budete potřebovat nespočet dukátů. K jejich získání musíte v každé úrovni zničit všechny symboly ležící na mramorových kachlících. Toho docílíte tak, že spojíte vždy alespoň tři stejné symboly v libovolném směru a odstraníte je tak nadobro z herní plochy. Za každou úspěšně dokončenou úroveň a zničená pole získáváte peníze. Za ně si postavíte nové budovy ve vašem vznikajícím městečku. A nebo vylepšíte stávající stavby. Stejně tak můžete své těžce vydělané peníze vsadit. Od toho tu jsou šnečí závody. Tak skočte rovnýma nohama do toho! Budujte, zkrášlujte a vylepšujte vaše obydlí!

Celá hra je skvěle graficky zpracována a doprovázena českým dabingem. Zjistěte, proč se železný golem utrhl svému pánovi ze řetězu!

Zadní strana 

Požadavky: Windows XP/Vista/7/8, procesor 2.0 GHz a vyšší, 1 GB RAM, DirectX, 45 MB volného místa na disku. Doporučena je myš a zvuková karta.

Na rok 2013 připravujeme také sběratelskou edici.