Hollywood Classic Entertainment – Garfield Show – 12. DVD (Nenasytný host)

Společnost Hollywood Classic Entertainment pokračuje ve vydávání série příběhů o tlustém líném kocourovi diskem Garfield Show – 12. DVD (Nenasytný host), v prodeji má být v pondělí 29. dubna 2013 za 99,- Kč.

Je schopen všeho. Mějte se před ním na pozoru!

Tlustý cynický kocour, který zbožňuje italské těstoviny, nenávidí sport a pondělky, sleduje televizi, ať dávají cokoli, ponižuje svého majitele a pohrdá psy. Vychytralá potvůrka, se smyslem pro anglický humor stejně jako nejstarší banánové gagy. Sebevědomý, cynický, lehce ješitný a hlavně nejtlustší kočičí elegán v historii, pán domu i ledničky. Kocour Garfield – král postaviček komiksového stripu. Narodil se v roce 1978 z pera a z čisté lásky kreslíře Jima Davise, kdy jeho tříokénkové kreslené historky začaly vycházet v novinách. V té době netušil, že se stane světovým fenoménem a jednou ho bude denně číst více než 220 milionů fanoušků v 250 zemích světa. I české čtenáře provází tato svérázná postavička na stránkách některých deníků i samostatných knížek už několik let. Nelze se pak divit, že se jeho neodolatelnému a kultivovanému humoru dostalo i animovaného zpracování. Příběhy Garfielda a jeho rodiny, kterým se smějí děti i dospělí, mladí i staří, ženy i muži, dnes sleduje televizní obecenstvo více jak pětatřiceti zemí světa.

Epizody na disku:

65. Blasteroid (59. Blasteroid – ? – 2. března 2011)

Poplach! Na planetu Zemi míří obrovský asteroid! Šel by zničit vesmírnou lodí, kterou před pár lety Jon navrhl? Jediný problém je v tom, že je velká akorát tak na to, aby ji pilotovala kočka a pes. Nevadí, Garfield a Odie se rozhodnou podstoupit tuhle misi, která se ukáže jako velmi nebezpečná, ale také extrémně uspokojivá. Zjistí, že asteroid je obří masová kulička poslaná do vesmíru těstovinovými mimozemšťany! Proč? Aby zničila barbarskou planetu, která je domovem hrozivé oranžové příšery, která požírá členy kmene Lasagní.

66. Vzpurný myšák Max (62. Meet Max Mouse – ? – 3. března 2011)

Proč by se měl Garfield namáhat s lovením myší, když ho Jon krmí lahodnou pizzou a stejně lahodnými lasagnemi od Vita? Myši jsou Garfieldovými přáteli. Až na Maxe, Kvíkova bratrance, který na to kouká trošku jinak. Nikdy nevěř kočce. Musí se kocoura zbavit. Ale milý Max si brzy uvědomí, že deratizátor je mnohem nebezpečnější než Garfield. Možná ještě není pozdě poprosit kočičího kamaráda o malou pomoc?

67. Odie na prodej (66. Odie for Sale – ? – 7. března 2011)

Jon je v průšvihu. Zpozdil se s platbami účtů a nemá peníze pro pana Allworka, hrozivého advokáta, který miluje podávání žalob na lidi z malichernějších důvodů. Aby Jon vydělal nějaké peníze, rozhodne se zorganizovat garážový výprodej. Ale Garfield zase vymýšlí vtípky na Odieho a Odie je nedopatřením prodán komu jinému, než panu Allworkovi jako dárek pro jeho opomíjeného syna. Teď ho Garfield musí nějak dostat zpátky. Ale přelstít bezpečnost pana Allworka bude chtít víc než jen Garfieldův brilantní plán.

68. Nenasytný host (82. Guest from Beyond – ? – 13. června 2011)

Edie Gurmán, kritik jídla, dostal vyhazov ze své show jen proto, aby byl nahrazen svým produkčním, který chce propagovat zdravější vaření. Po náhodném setkání v kině ho Jon pozve domů na večeři. Ale když se Edie zraní kvůli Garfieldovi nohu, zůstane u Jona a vyžaduje péči, dokud se neuzdraví, nebo je bude žalovat. Nejen že je Edie příšerně náročný, ale ještě má docela chuť k jídlu, a brzy leze všem krkem. Ale Garfield není z těch, kteří by se nechali zastínit ve vlastním domě…

69. Kyberpošťák (65. Cyber Mailman – ? – 7. března 2011)

Představte si, že v blízké budoucnosti pošta vyvine nový doručovací systém. A že nový, digitalizovaný a holografický systém bude testován na Jonovi. Přece jen je Garfield opravdovou hrozbou pro lidské pošťáky. Ale představte si, že systém má několik počátečních problémů a Jonova pošta je doručována o den dřív. To by znamenalo, že by znal všechna výherní čísla loterie ještě před tím, než by byly vyhlášeny výsledky. Takže by mohl každý den vyhrát. To by bylo úžasné, nemyslíte?

70. Farmářské fígle (67. Farm Fresh Feline – ? – 8. března 2011)

Jak byste si chtěli užít víkend na farmě u Jonova bratra? Bez pizzy a bez televize? Není nic, co by Garfield nenáviděl víc. Bude ale muset následovat svého páníčka a co víc, bude muset PRACOVAT! Ano, správně! Náš přítel Garfield bude muset sušit seno, sekta dříví, krmit prasata, kuřata a koně, dát krávám vodu, pracovat na poli a dokonce sázet kukuřici! Myslíte, že to není možné? Díky doktoru Wiplovi, mocnému podprahovému hypnotizérovi, je všechno možné. Totéž ale platí i o Garfieldovi. A tak se může stát, že hypnotizér skončí zhypnotizován!

Náhled zadní strany z webu PNS

Žánr: Animovaný / Rodinný / Komedie

Země původu: Francie / USA

Rok vzniku: 2008 – 2012

Délka: 74 minut

Původní název: The Garfield Show

Režie: Philippe Vidal

Námět: Jim Davis

Scénář: Jim Davis, Julien Magnat, Mark Evanier, Peter Betts, Jessica Menendez, Christophe Poujol

Produkce: Mark Evanier, Jim Davis, Robert Réa, Kim Campbell, Marie-Pierre Moulinjeune

Hudba: Laurent Bertaud, Jean-Christophe Prudhomme

Společnost: Dargaud Marina / MediaToon / Paws

Hlasy v anglickém znění: Frank Welker (Garfield / Eddie Gourmand), Gregg Berger (Odie / Squeak / Harry), Wally Wingert (Jon Arbuckle / Hercules), Jason Marsden (Nermal / Vito / Lizin otec / Pete / Dr. Bonkers), Julie Payne (Dr. Liz Wilsonová / Lizina matka), Laura Summer (Drusilla & Minerva), a další

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: žádné

Obraz: barevný PAL DVD5 16:9 (1,78:1)

Bonus: žádný