Filmag dětem – Chaotic 8

Byť web vydavatele nic nehlásil dopředu a nic nehlásí ani v den vydání, na pulty dorazí další DVD ediční řady Filmag dětem, ve středu 21. srpna 2013 pokračuje  za 129,- Kč po dvou měsících animovaný seriál dalším diskem Chaotic 8. Fantastický svět karetní hry ožívá v první sérii. Uvnitř samolepka zdarma.

Magie, napětí, dobrodružství – to vše nabízí tato vzrušující akční série, naplněná fantastickými hrdiny a vícero-dimenzním světem Chaotiku.

Animovaný seriál vznikl na základě světově proslulé karetní hry, která rozvíjí dětskou fantazii v nejvyšším možném měřítku zábavního průmyslu. Každá karta Chaotiku má svůj vlastní jedinečný kód, který jednotlivým hráčům a sběratelům umožňuje bojovat na nejrůznějších úrovních.

Filmová série využívá všech základních prvků hry tak, aby se děti se svými hrdiny co nejlépe ztotožnily a zároveň prožily neuvěřitelnou cestu do světa plného čar, kouzel, bitev, ale také odlehčených komediálních situací.

Náhled zadní strany z webu PNS 

Žánr: Animovaný / Dobrodružný /Fantasy

Země původu: USA

Rok vzniku: 2006

Délka: 4 x 22 minut

Původní název: Chaotic

Světová premiéra: 16. dubna 1987 – Argentina

Režie: Johnny Darrell

Scénář: John Touhey, Jake Black, Alan Kingsberg, James Felder, Mark Thomas Lickona, John Dominic Drdek, Joe Kelly, Roland Gonzalez

Produkce: Adam Mimnagh, Michael Haigney, Carole Weitzman

Hudba: Paul Wayne Rucker, Joel Douek, Elik Alvarez, Freddy Sheinfeld

Střih: Gordie MacEachen

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 česky

Titulky: žádné

Obraz: barevný PAL 4:3 (1,33:1)

Bonus: