Bontonfilm – Barbie a Poníková akademie

Společnost Bontonfilm opět v neděli 25. října 2013 posílá za 399,- Kč do trafik novinkové DVD s dlouhonohou umělohmotnou kráskou Barbie a Poníková akademie. Zbrusu nový příběh BarbieTM a jejích sester!

BarbieTM a její sestry se vydávají na dobrodružnou výpravu do majestátních švýcarských Alp a těší se, až si tu užijí báječné léto v jezdecké škole! BarbieTM se už nemůže dočkat, až si zpátky do Malibu přiveze nového koně. StacieTM se chystá dokázat, že je úžasná jezdkyně. ChelseaTM se nespokojí s žádným obyčejným poníkem a SkipperTM … řekněme, že ta o krásách přírody raději píše, než by si je užívala na vlastní kůži. Začátek léta se sice neobejde bez potíží, ale když BarbieTM v lesích objeví tajemného divokého koně, jejich prázdniny získají skutečné kouzlo.

Šestadvacátý počítačově animovaný film s bárbínkami na imdb.com ještě v tuto chvíli nefiguruje, na csfd.cz zatím bez procent.

Zadní strana

Žánr: Animovaný / Rodinný / Fantasy

Země původu: USA

Rok vzniku: 2013

Délka: 71 minut

Původní název: Barbie And Her Sisters In A Pony Tale

Světová premiéra: 22. října 2013

Režie: Kyran Kelly

Scénář: Steve Granat, Cydne Clark

Produkce: Michelle Cogan, Susan Sulliven, Gabriel Mann, Rebecca Kneubuhl, Dan Mokriy, David Wiebe, Rob Hudnut, Kallan Kagan

Společnost: Mattel Entertainment / Barbie Entertainment / An Arc Animation

Hlasy v původním znění: Kelly Sheridan (Barbie), Kazumi Evans (Skipper), Claire Corlett (Stacie), Ashlyn Drummond (Chelsea), Alex Kelly (Marlene), Tabitha St. Germain (Max), Shannon Chan-Kent (Marie), Colin Murdock (Monsiur Etienne/vyvolavač), Peter Kelamis (Monsiur Philippe), Maxine Miller (Madame Cheynet), Cole Howard (Jonas), Gabe Khouth (Albain), Theo Bell (Theo), a další

Údaje o DVD

Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, česky, maďarsky

Titulky: žádné

Obraz: barevný PAL DVD9 16:9 (1,78:1)

Bonus: Nepovedené záběry, Videoklipy, Videoklip BarbieTM Život v domě snů, Trailer