Aha! – Flynn Carsen: Návrat do dolů krále Šalamouna

 

Deník Aha! ve čtvrtek 21. srpna 2008 nabídne Flynn Carsen: Návrat do dolů krále Šalamouna za 44,- Kč. Film je pokračováním již dříve dostupného titulu Flynn Carsen: Honba za kopím osudu a byl určen rovnou pro televizní vysílání, odkud ho ostatně už můžeme znát (např. 29. 2. 2008 na Nově). 

 

 

Vrací se Flynn Carsen, náš známý Knihovník. Poté, co už jednou zachránil lidstvo, spočívá osud světa opět na jeho bedrech. Záhadná mapa ukazující cestu k legendárním dolům krále Šalamouna je jeho jediným klíčem k posvátné Knize Šalamounově. Když ho přepadnou a o tuto mapu oloupí, vydá se Flynn do Maroka, kde potká svůj osud v podobě krásné profesorky Emily Davenportové, která je stejně tak chytrá jak Flynn, ne-li více. Společně se vydávají nalézt tajemné doly krále Šalamouna a snaží se přitom zůstat o krok před neznámými protivníky, kterí mají v úmyslu zneužít moc skrytou v Knize Šalamounově. 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud je vám jméno režiséra (a zároveň i účinkujícího) také tolik povědomé, pak Věřte nevěřte Nové generaci Star Treku… 

 

A hodnocení? 

 

K žehlení prádla jako kulisa dost dobrý, takovej málo povedenej Indiana Jones. 

 

Je to těžký, když jsem nepochopil, jestli to myslej vážně nebo ne – nebyla to ani Mumie, ani Indiana Jones, ani Lovci pokladů, ani James Bond (to podle té sekretářky). 

 

Zadní strana 

 

Žánr: Akční / Dobrodružný / Mysteriozní / Fantasy

Země původu: USA

Rok vzniku: 2006

Délka: 89 minut

Původní název: The Librarian: Return to King Solomon’s Mines

Režie: Jonathan Frakes

Scénář: Marco Schnabel

Produkce: Paul F.Bernard, Dean Devlin, Michael S. Murphey, Kearie Peak, Marc Roskin, Noah Wyle

Hudba: Joseph LoDuca

Kamera: Walt Lloyd

Natáčno: Kapské Město, Jižní Afrika / Keňa

Hrají: Noah Wyle (Flynn Carsen), Gabrielle Anwar (Emily Davenportová), Bob Newhart (Judson), Jane Curtin (Charlene), Olympia Dukakis (Margie Carsenová), Erick Avari (generál Samir), Hakeem Kae-Kazim (Jomo), Robert Foxworth (strýc Jerry), Zahn McClarnon (Tommy Yellow Hawk), Lisa Brenner (Debra), Mehboob Bawa (marocký taxikář), Jonathan Frakes (Debřin manžel) 

 

 

 

Údaje o DVD: 

 

 

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, 5.1 česky

Titulky: česky

 

 

Obraz: barevný PAL 16:9

Bonus: Trailery, Nabízíme