Creature Conflict: The Clan Wars

V úterý 12. srpna 2008 se na stáncích opět po čtrnácti dnech objeví edice PC her časopisu Abc. Hra, kterou tentokrát přinese, se jmenuje Creature Conflict: The Clan Wars a je to kreslená strategie s akčními prvky. Cena 37,– Kč.
  

Creature Conflict: The Clan Wars je humorná takticko-akční strategie, s detailním a stylovým zpracováním. Soupeří zde každý s každým o obsazení a nadvládu co největšího množství planetek. Hráč má k dispozici celou řadu skvěle rozpohybovaných zvířátek, velké množství hodně účinných zbraní různého charakteru a další zákeřné prostředky k eliminaci soupeře. Creature Conflict je primárně multiplayer titul, ale zábavná je i singleplayer kampaň. Multiplayer část – LAN a internet v několika různých módech.

 

Herní plochu ve hře Creature Conflict: The Clan Wars představuje celá galaxie, která je složená z velkého množství planet, které současně obydlují čtyři různé zvířecí rasy. A jak je to zvykem u lidí, tak i mezi těmito čtyřmi zvířecími druhy panují ostré boje o nadvládu v celé galaxii a veškerou kontrolu nad ostatními zvířecími druhy. Nikdo se ale nehodlá jen tak vzdát. K dispozici budete mít zbraně, které si můžete v průběhu hry dokupovat, pokud tedy nasbíráte dost zlata.

Minimální konfigurace:
Windows 2000, XP, procesor 1300MHz, paměť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 1.00GB volno na disku, 4× CDROM, grafická karta GeForce3, ATI 8500 nebo lepší

Informace o titulu:
Výrobce: Mithis Games (Maďarsko)
Lokalizace: Česky
Nosič: CD