Květy s DVD – Snoopy o vánocích

Zítra ve čtvrtek 13. prosince 2007 vyjde magazín Květy s DVD, které bude obsahovat animovanou pohádku Snoopy o vánocích. Cena 99,–.

VÁNOCE
V tomto díle má Charlie Brown depresi z průběhu vánočních svátků. Lucy funguje jako jeho psychiatr a doporučuje, aby se Charlie zapojil do vánočních prázdninových aktivit tak, že bude režírovat jejich vánoční divadelní hru. Aby navodil tu správnou náladu, je vyslán, aby našel „dokonalý“ vánoční stromek, kterým se ozdobí jeviště. A to všechno samozřejmě za asistence nepostradatelného psa Snoopyho. ONA JE DOBRÁ BRUSLAŘKA První významná soutěž peprmintové Patty v krasobruslení. Jejím trenérem je samozřejmě kdo jiný, než náš známý pes Snopy…. TO JE KOUZLO Snoopy si v knihovně našel knihu o magii a začíná se zabývat kouzelnickými triky. Pořádá kouzelnou show pro Charlie Browna a další děti, kdy mu sice pár triků vyjde, ale ostatní dopadnou strašně.

ONA JE DOBRÁ BRUSLAŘKA

 První významná soutěž peprmintové Patty v krasobruslení. Jejím trenérem je samozřejmě kdo jiný, než náš známý pes Snopy….

TO JE KOUZLO
Snoopy si v knihovně našel knihu o magii a začíná se zabývat kouzelnickými triky. Pořádá kouzelnou show pro Charlie Browna a další děti, kdy mu sice pár triků vyjde, ale ostatní dopadnou strašně….

Žánr animovaný, pohádka
Rok vzniku: 2005

Originální název: Snoopy
Režie: Bill Melendez, Phil Roman
Délka: 90 min.
Zvuk: český dabing 2.0
Obraz: 4:3, barevný, PAL