Popron – Adolf Hitler – Válka v barvě

Dalším titulem z Popronu, který se rovněž objeví v distribuci PNS, tentokrát od 23. září 2008, bude DVD Válka v barvě, stejně jako u předchozího titulu za 149,– Kč.

Unikátní filmové materiály z let 1939 – 1945. Britský dokumentární cyklus. Půl století po druhé světové válce byly v archivech v různých koutech světa nalezeny unikátní barevné filmy. Spolu s dopisy a deníky obyčejných lidí nám poskytují nový pohled na konflikt, který poznamenal minulé století. Pisatelé deníků, amatérští kameramani a pamětníci se dnes ohlížejí zpět a vzpomínají.

Producenti mezinárodně uznávané a oceňované série In Colour přinášejí na DVD barevné materiály týkající se Hitlera a vypráví příběh vzestupu a pádu muže, který má na svědomí životy nespočetných lidí z celého světa. Přes 12 let Hitlerova osobnost dominovala německému národu. On vedl jeho lid z ekonomického krachu za vidinou dobytých území a vytvoření nového světového řádu. S jeho nástupem přišla hrůza a teror pro milióny obětí. barevné materiály z nedávno objevené filmové kolekce, která zahrnuje hodiny předtím nespatřené barevné stopáže přináší další očitá svědectví.

Země původu: Velká Británie
Rok vzniku 2004
Originální název: Hitler in Colour
Žánr: dokumentární

Režie: David Batty
Hrají: Brian Cox, Lutz Liebelt

Hudba: Chris Elliott
Střih: Stephen Moore

Výroba: TWI

Produkce: Stewart Binns, John Fothergill, Bill Jones, Kristine Juergensen, Melissa Wakeling, Adrian Wood
Zvuk: Brian Aherne

Údaje o DVD:
Délka: 52 minut
Zvuk: DD 2.0 česky
Obraz: barevný, PAL, 4:3
Titulky: –
Bonusy: –
Regiony: ALL

Baleno v klasickych DVD boxech.