Popron – V prachu hvězd

Tuto sobotu 6. března 2010 se v trafikách objeví zajímavý titul pro fandy sci-fi od Popronu, který sice vyšel již před časem (v edici Popronu "Poprvé na DVD"), tenkrát ovšem pouze v klasických DVD boxech. Tuto sobotu vyjde za výhodných 49,- Kč,  (přičemž možnost zakoupení verze v dvd boxu – nyní jen za 99,- Kč zůstává). Jde o kultovní německý sci-fi film s českou herečkou Janou Brejchovou v hlavní roli. Jmenuje se V prachu hvězd.

Jana Brejchová v hlavní roli kosmonautky v kultovním německém sci-fi filmu!

 

Jana Brejchová 

 

Fantastický dobrodružný příběh V prachu hvězd v hlavní roli s Janou Brejchovou natočil režisér Gottfried Kolditz na motivy románu Ivana Jefremova Hodina Býka.

 

Film vypráví o výpravě kosmonautů na planetu Tem 4, z níž bylo zachyceno volání o pomoc. Přestože se po přistání posádka setká s přátelsky se chovajícími Temany, vytuší, že zde něco není v pořádku.

 

Nouzový start 

 

Zanedlouho kosmonauté zjistí, že jde o moderní otrokáře, kteří si podrobili původní obyvatele planety, a rozhodnou se porobenému národu pomoci.

Bojová agrotechnika 

Žánr: Sci-Fi

Země původu: NDR (Východní Německo)

Rok vzniku: 1975

Originální název: Im Staub der Sterne

Délka: 95 minut
Režie: Gottfried Kolditz

Produkce: Defa-Films

Hrají: Jana Brejchová, Violeta Andrei, Leon Niemczyk, Ekkehard Schall, Stefan Mihailescu – Braila, Mihai Mereuta, Silvia Popovici 

Menu DVD 

Údaje o DVD

 

Výběr kapitol 

 

Obraz: barevný, PAL, 4:3

Zvuk: Česky DD 2.0

Bonus: ne

Regiony: ALL