Schwarzkopf – Jistě, pane ministře – Série 3

Další dvouvrstvé dévédéčko s další sedmičkou epizod vtipného sitcomu „Jistě, pane ministře – Série 3“ vyjde ve čtvrtek 4. září 2008 za cenu 49,- Kč.

Obsah disku:

01. Rovnoprávnost

Ministrův plán na zvýšení počtu žen na ministerstvu je přivítán Sirem Humphreym, dalšími ministry a Hackerovou ženou. Ale je opravdu vůbec nutné něco dělat?

02. Výzva

Hacker je odhodlán zasáhnout proti plýtvání na úrovni místní samosprávy. Anebo to alespoň měl na mysli v rozhovoru s Ludovicem Kennedym.

03. Kostlivec ve skříni

Pravidlo třiceti let hrozí odhalením hrubých pochybení na nejvyšší úrovni ministerstva obrany. Pokud by zodpovědný mladý úředník mezitím povýšil, mohl by to být velký problém. A Sir Humphrey se zdá být celý nervózní.

04. Morální rozměr

„Chcete mi snad říci, že přivírání očí před korupcí se stalo vládní politikou?“, ptá se ministr svého stálého tajemníka. „Nikoli pane ministře, to nikdy nemohlo být vládní politikou. Je to pouze praxí vlády.“

05. Danajský dar

Jim Hacker s hrdostí přijme titul radního pro dopravu, nicméně brzy zjišťuje, že této funkci rozumí jako koza petrželi.

06. Kazatel v lihu

Ministr získá informace, že se bomby britské výroby dostaly do rukou italských teroristů. Může tuto informaci ignorovat, aniž by mu hrozily následky?

07. Kultura má zelenou

Ministr má v plánu použít peníze z prodeje galerie na finanční podporu fotbalového klubu. Sir Humphrey mezitím v opeře vysvětluje, že podpora umění je prioritou ministerstva.

Produkce a režie: Peter Whitmore

Scénář: Anthony Jay, Jonathan Lynn

Hrají: Paul Eddington, Nigel Hawthorne a Dereg Fowlds

První vydílání: 11.11.1982 – 23.12.1983

Všechny DVD disky jsou opatřeny anglickou zvukovou stopou, českými titulky a také dabingem českým (vyrobeným Českou televizí): Viktor Preiss (James Hacker), František Němec (sir Humphrey Appleby), Jan Šťastný (Bernard Wooley), Svatopluk Skopal (Frank Weisel), Simona Postlerová, Daniela Kolářová, Otakar Brousek, Ladislav Potměšil, Eva Režnarová a Jiří Žák

Údaje o DVD:

Délka: 210 minut

Zvuk: česky DD 2.0, anglicky DD 2.0

Titulky: české

Obraz: barevný, PAL, 4:3, 1:1,33

Typ disk: DVD 9

Region: 2