Pondělí Blesk s PC hrou – Gumboy

Edice Hraj si poslouchej tentokrát tak trochu v rozporu se svým názvem nebude obsahovat mluvené slovo v podobě pohádky na zvukovém CD, nýbrž počítačovou hru Gumboy – Bláznivá dobrodružství, což jsou bláznivá dobrodružství Gumové kuličky za 42,– Kč. Vyjde už toto pondělí 16. června 2008.

 

Originální zábava pro nejmenší děti i dospělé. Na obalu CD-ROMu je jako bonus pexeso s originálními obrázky Miloše Nesvadby.

Hráli jste si někdy s míčem, balónkem, tenisákem nebo s oblíbeným „hopíkem“? Jasně, že ano. Pokaždé to byla univerzální a jednoduchá zábava, která nebrala konce. Z toho vychází i koncepce hry GUMBOY spojující osvědčené a oblíbené vlastnosti gumového míče s jednoduchostí prvních počítačových her.
obrazek

Revoluční princip hry
Reálnou fyzikální simulací míče v interaktivních prostředích přináší hra GUMBOY dosud nepoužité a revoluční herní principy. Brzy poznáte, že překonání 40 úrovní v 6 unikátně ztvárněných světech plných originálních nástrah není jediným cílem hry. Čeká vás hledání optimálního řešení jednotlivých úrovní, sbírání speciálních předmětů a plnění úkolů. Často se budete hrou jen tak potulovat, vychutnávat její pohádkovou atmosféru a zkoušet, co všechno váš GUMBOY zvládne a jaké jsou hranice jeho možností. GUMBOY se stane členem vaší rodiny, vaším velmi blízkým přítelem.