Sobotní Sport – Rytíř Apokalypsy

V sobotu 13. září 2008, vychází v DVD edici deníku Sport akční horor Rytíř apokalypsy. Cena 49,- Kč.

Nastávají poslední Vánoce tisíciletí a balíčky plné překvapení si tentokrát nechystá pouze Ježíšek, ale také jeho ďábelská konkurence. A ta hodlá začít nadělovat jen co se jeho poskokovi podaří získat klíč od cely, kde je ďábel uvězněn už nějakou tu tisícovku let. Všechno to začíná ve chvíli, kdy pracovníci vodáren objeví v podzemí kosti templáře a rozhodně to není jejich nejšťastnější den. Na místě se v zápětí objeví nejen policie, ale také indiánská archeoložka Karen Goodleafová a záhadný cizinec, který zřejmě ví o pozůstatcích templáře víc než by měl. Je to Lukas. Bývalý komandos a novodobý templář, který zasvětil život stráži bezpečného světa před nebezpečím pána pekel. Nyní musí získat zpět ztracený a znovu nalezený klíč, který by ďáblu otevřel cestu k ovládnutí světa.

 

 

 

 

Pustí se do pronásledování satanova přisluhovače, který se vyznačuje schopností stěhovat se z těla do těla pomocí velmi nebezpečného pohledu. A Karen, která se zcela náhodou připletla k jeho prvnímu souboji, se stává jeho nepříliš dobrovolnou pomocnicí. Strastiplná cesta plná smrtelného nebezpečí je lemována vraždami z nichž je policií podezříván právě Lukas a tak mu nezbývá než bojovat na dvou frontách.

 

Země původu:USA, Kanada

Rok vzniku:1998

Originální název: Knight of the Apocalypse

Žánr:Akční, thriller

Režie: Jean-Marc Piché

Hrají: Dolph Lundgren, Michael Greyeyes, David Nerman, Tony Calabretta, Michel Perron, Jean-Marc Piché, Victoria Sanchez

 

 

Údaje o DVD:

Jazyk: česky, anglicky

Titulky: české

Obraz: 4:3