Columbo 17 – Columbo: Sladká, leč smrtící

Sedmnácté pokračování případů inspektora Columba vychází v úterý 9. září 2008 a nese název Sladká, leč smrtící. Cena 69,- Kč.

Viveca Scott a David Lang jsou odvěkými konkurenty na trhu s kosmetickými přípravky a nevynechají jedinou příležitost ke vzájemnému poškozování. Krátce před distribucí krému proti vráskám firmy Scott jistý chemik doktor Murchason zjistí, že je prostředek ve skutečnosti naprosto neúčinný. Majitelka firmy Viveca Scott začne pátrat po osobě, která má na svědomí prozrazení utajované receptury a zmanipulování výsledku posledního testu. Není jím nikdo jiný, než její bývalý milenec a spolupracovník Carl Lessing. Poté co je nalezen zavražděn, se Columbovi podaří zjistit, že měl v blízké budoucnosti naplánovanou delší cestu. Na její financování však musel počítat s větší sumou peněz.

Země původu: USA
Rok vzniku: 1973
Originální název: Columbo: Lovely But Lethal
Žánr: Krimi, detektivka
Režie: Jeannot Szwarc
Hrají: Peter Falk, Vera Miles, Martin Sheen, Vincent Price, Sian Barbara Allen, Gino Conforti, Colby Chester, Fred Draper, Bruce Kirby, John Finnegan, Richard Stahl, Marc Hannibal,     David Toma, Layne Mathess

Námět: Myrna Bercovici
Scénář: Jackson Gillis, Richard Levinson, William Link
Produkce: Douglas Benton
Hudba: Dick DeBenedictis   
Střih: Larry Lester
Kamera: Harry L. Wolf   
Stavby: George Gaines
Kostýmy: Grady Hunt
Zvuk: Terry Kellum

Údaje o DVD:

Délka:74 minut
Zvuk: český 2.0, polský (lektor) 2.0
Obraz: barevný, 4:3, PAL