Sport – Herkules – Legendární výpravy 2

Sobotní Sport se vrací 27. září 2008 k pokračování televizního seriálu  Herkules – Legendární výpravy. DVD s pořadovým číslem 2 obsahuje další 3 díly za 49,- Kč.

Z šera dávných věků přichází jedinečný a nepřemožitelný hrdina. Herkulova dobrodružství se odehrávají v dávných dobách, kdy světu vládli malicherní bohové. Jen jeden člověk jim mohl vzdorovat a potírat vekeré zlo světa… Herkules! Jeho pověstná síla je vždy na straně utlačovaných a nebojí se nikoho!

I tentokrát čekají na mocného Herkula situace plné napětí, akce i humoru. Bude muset čelit smrtelným nebezpečím a četným nepřátelům. Samotní bohové si chtějí vyřídit účty s odvážným Herkulem. Podívejte se, jak se dokáže vypořádat se všemi překážkami, které mu budou stát v cestě!

DVD obsahuje epizody:

4. Dionýsovy slavnosti (The Festival of Dionysus – 6. února 1995)

5. Áres (Ares – 13. února 1995)

6. Když padá tma (As Darkness Falls – 20. února 1995)

Žánr: Pohádka / Akční / Dobrodružný / Fantasy

Země původu: USA / Nová Zéland

Rok vzniku: 1995

Délka: 127 minut

Původní název: Hercules: The Legendary Journeys

Režie: Peter Ellis, Harley Cokeliss

Scénář: John Schulian, Andrew Dettmann, Daniel Truly, Steve Roberts, Robert Bielak

Produkce:  Andrew Dettmann, Gene O´Neill, Daniel Truly

Hudba: Joseph LoDuca

Kamera: John Cavill, John Mahaffie

Společnost: MCA Television, Pacific Renaissance Pictures Ltd., Renaissance Pictures, Studios USA Television, Universal TV

Natáčeno: Nový Zéland

Hrají: Kevin Sorbo (Hercules), Norman Forsey (Tiresias), Todd Rippon, Cory Everson (Atalanta), Marise Wipani, Robert Trevor (Salmoneus), Cliff Curtis (Nemis), Ilona Rodgers (královna Camillia), Jonathan Blick (Nestor), Taungaroa Emile (Ximenos), Peter Malloch (Titus), Mark Newnham (Ares), Lucy Lawless (Lyla), Jacqueline Collen (Penelope)

Údaje o DVD:

Zvuk: Dolby Digital 2.0 anglicky, česky

Titulky: česky napevno s anglickým zvukem

Obraz: PAL DVD9 4:3

Bonus: žádné