Vapet vás baví – Závada Blair Witch

Ediční řadu Vapet Vás baví ve čtvrtek 16. října 2008 rozhojní Závada Blair Witch za 42,- Kč. Závada není ve vašem přijímači – opravdu zmizeli další filmaři! A nejedná se o tiskovou chybu, jde totiž o původně televizní parodii na úspěšný horor.

Na podzim roku 1994 tři talentovaní mladí filmaři odešli do lesa natáčet dokument o legendární místní bosorce. Pak ale zmizeli beze stopy a už je nikdo nikdy nenašel… Jejich film, který byl nalezen v lese, vydělal obrovskou spoustu peněz. Jak se to stalo? Nevíme. Na podzim roku 1999 další tři mladí filmaři odešli do lesa zjistit, co se stalo s těmi třemi nešťastníky před pěti lety, ale zmizeli také. Proč se všichni hrnou do lesa? Jsou opravdu lehkomyslní? Můžete zjistit, co se stane, když mladí filmaři začnou mizet uprostřed lesů, domů, supermarketů a veřejných parků… Tak jeden z filmařů dokázal prostřednictvím videokamer složit dohromady záznamy o posledních chvílích ambiciózních mladých filmařů a dokázat, že imitace a parodie není vždy tím nejupřímnějším výrazem obdivu.

K „celým" 11 % na csfd.cz přidejme jeden komentář za všechny:

Na to se snad ani nesnažte dívat !!!

 

 

Žánr: Komedie / Horor / Parodie

Země původu: USA

Rok vzniku: 2000

Délka: 85 minut

Původní název: The Bogus Witch Project

Režie: Victor Kargan, Steve Agee ("The Griffith Witch Segment"), Kelly Aluise ("The Griffith Witch Project"), Susan Johnson ("The Willie Witch Project"), Alex Mebane ("The Blair Underwood Project"), Mark Mower ("The Bel Air Witch Project"), Sammy Primero ("The Griffith Witch Project"), Alec Tuckman ("The Watts Bitch Project")

Scénář: Sam Jaffe

Produkce: Steve Agee, Kelly Aluise, Mark Amin, Bronni Bakke, Steve Edwards, Kent Kubena, Mark B. Lasser, Sean McGinty, Sammy Primero, Scott Putman, Jesper W. Rasmussen, R.D. Robb, Darin Spillman, Tom Troy, Alec Tuckamn, Avery O. Williams, Alex Zamm

Hudba: Steve Agee, Carvin Knowles

Kamera: Brian Bellamy, Zanobia Hodge, James Jansen, Aaron Landman, Stephanie Rogers, Jeremy Rothman

 

Hrají: Pauly Shore (Host), Cathy Giannone (pracovnice), James DiStefano (kameraman), Frank Cassini (zvukař), Joseph S. Griffo (přítel), Roger W. Morrissey, Jim Zulevic (Bob Zombie), Jerry Minor (Ted McKinsey), Bryan Coffee (vlasatý kluk), Michael Ian Black (Stephen Hawking), Hyla Matthews (šťastná matka), Wally Wingert (Zombie), Jackie Harrisová (hostující žena), Bil Dwyer (poslední člen štafety), Paul Greenburg (mrzáček), Kayren Butlerová (mladá školačka), Steve Agee, Kelly Aluise, Bino Bates, Eric Bram (Mitch Wilson), Tracy Coley (kazatel), a další

Údaje o DVD budou upřesněny:

Zvuk:

Titulky:

Obraz:

Bonus: