Špidla Data Processing – Restaurace Medvěda Míši

Ve čtrtek 30. 10. 2008 opět na stáncích přistane další hra od Špidla Data Processing: Restaurace Medvěda Míši. Medvěd Míša má restauraci! Navštivte s Míšou bláznivý svět jídel. Cena 38,- Kč.

V Míšově restauraci se ponoříte do bláznivého světa jídel. Vaším úkolem bude vybudovat tu nejlepší restauraci ve městě. Musíte správně usazovat zákazníky, vybírat od nich objednávky, nosit jim jídla, kasírovat je a nakonec po nich uklízet stoly. Prosadíte se jen tehdy, vyděláte-li dostatek peněz. Vydělejte dostatek peněz, abyste mohli svoji restauraci otevřít i následující den a také ji postupně vylepšovat. Dokážete to?
Užijte si nejnovější akčně-logickou hru s Míšou! Zábava zaručena!

Rozsáhlých 60 úrovní
nekonečný čas pro hru
získejte větší a lepší restaurace
zajímavý příběh hry
Míša na vás už čeká! :)

Dříve, než se nadějete, budete instalovat speciální pokladnu pro řidiče, přijímat VIP hosty a ladit svou kytaru, aby se čekající zákazníci nenudili!

Dobrodružství s Míšovou restaurací trvá celých 60 dní, během nichž je hra stále obtížnější. Pokud se vám bude dařit dobře, odemknete také tři režimy Nekonečná hra, v nichž musíte nápor hladových zákazníků vydržet co nejdéle. K tomu vám pomohou rychlejší sporáky, větší stoly a lepší zvukové systémy.

Vzhled hry nijak nezaostává za její hratelností, můžete se těšit na špičkovou animaci a prostředí restaurace hýřící barvami. Tak na co ještě čekáte? Objednejte si v Míšově restauraci ještě dnes!

POŽADAVKY: Windows ME/2000/XP/VISTA, 600MHz nebo rychlejší procesor, RAM: 128 MB

Demoverze:
http://rmm.spidla.cz/setup.exe