Haló, haló! – 3 (série 2)

Klasický komediální seriál BBC Haló, haló, se podobně jako třeba naši Černí baroni dočkal i odsuzujících hodnocení od pamětníků válečných časů za zlehčující tón, ve kterém se celý děj odíjí. Navzdory tomu má i mnoho příznivců, kteří se nad podobné výtky dokáží povznést a tento typ humoru mají v oblibě. Třetí DVD vyjde v sobotu 8. listopadu 2008. Cena 49,- Kč.

René Artois je stále ještě majitelem kavárny v Nuvionu v nacisty obsazené Francii. Šmajchluje se svými servírkami, podlézá Němcům a snaží se, aby mu žena Edith neodháněla hosty z kavárny příšerným zpěvem. Jeho zaběhlý klid však stále ruší partyzánka Michelle Dubois, která mu z jeho domu učinila centrum odboje.

René, rozený zbabělec, by rád tuto službu vlasti odmítl, ale Michelle mu nedává na vybranou. Poté, co byl v první sérii na oko zabit, vystupuje jako vlastní bratr, dvojče z teplých krajin. Všichni věří, že si byli natolik podobní, že nemělo smysl dát jim různá jména. A tak je to stále náš starý, dobrý René, se starými, ne tak dobrými problémy. Ke všemu si na jeho manželku a její kavárnu dělá zálusk místní funebrák. Situaci ještě zhoršuje přílet anglického agenta, který si myslí, že umí francouzsky. Jak se z téhle šlamastyky dostane, to u vidíte v druhé sérii slavného britského seriálu Haló, haló!

01. Šest velkých balonků

02. Boj o vdovu Artoisovou

03. Polucista přichůzí

04 – Rychle a stylově

05 – Duel

06 – Pomsta Herr Flicka

DVD obsahuje původní dabing České televize z roku 1996.

Originální název: ´Allo ´Allo!

Údaje o DVD:

Obraz: barevný, PAL, 4:3

Zvuk: DD 2.0 česky, DD 2.0 anglicky

Titulky: české

Délka: 180 minut

Typ disku: DVD 9

Regiony: All

Bonusy: —