DVD edice – Gladiator Cop

Staneš se neporazitelným. Ukradený meč Alexandra Velikého tě nenechá zemřít. S touto bomasticky znějící anotací vyráží do prodeje film Gladiator Cop z DVD edice. Cena 49,- Kč. Datum vydání pátek 21. listopadu 2008.

O kvalitách tohoto filmu leccos naznačuje již samotný fakt, že křestní jméno jednoho ze scénaristů a producentů filmu je Paco. V angličtině to možná tak nevyzní, ale v češtině si při sledování filmu nejspíš skutečně budete říkat: které pako tohle mohlo stovřit? Opět jeden ze zmetků filmového průmyslu, který nezachrání ani prezence slavného jména jakým je  Lorenzo Lamas.

Andrew Garrett je velmi schopný policista a také expert na meče. Dostane za úkol vyřešit případ krádeže meče Alexandra Velikého, která se stala v místním muzeu. V rámci vyšetřování se začíná zajímat o barbarské gladiátorské hry, které pořádá místní podsvětí.

Přihlásí se proto do hry pod přezdívkou Gladiátor. Čím hlouběji se ale do hry dostává, zjišťuje že jeho přítomnost není náhodná, ale byl do ní vtažen neodolatelným pokušením, které nedokáže vysvětlit.
Vše dostaně nečekaný spád, když jej vyzvou, aby vstoupil do Arény smrti a bojoval s ukradeým mečem Alexandra Velikého proti obru zvanému Mongol. Kontakt s mečem mu dává neuvěřitelnou sílu.

Originální název: Gladiator Cop
Země původu: USA
Rok vzniku: 1995
Žánr: akční
Režie: Nick Rotundo
Scénář: Nick Rotundo, Paco Alvarez, Nicolas Stiliadis
Hrají: Nicholas Pasco, George Touliatos, Lorenzo Lamas, Christopher Lee Clements
Údaje o DVD:
Zvuk: DD 5.1 česky, DD 2.1 anglicky
Titulky: české
Délka: 92 minut