Soutěž o MP3 přehrávač a sady DVD od Europe Production

S vydavatelem titulů na DVD – společností Europe Production jsme pro vás připravili soutěž celkem o 10 výher!  Hlavní výhrou bude přehrávač MP3 Emgeton X1 CULT 2GB a dalších devět výherců obdrží sady DVD z produkce společnosti Europe Production. Stačí odpovědět na čtyři otázky – hrajte s námi!

Výhry do soutěže přináší:

www.europeproduction.com

EUROPE PRODUCTION se na trhu levných DVD již před časem představila zajímavým titulem – kultovní erotickou komedií Příběhy kožených kalhot. Tato lechtivá záležitost byla příjemnou vzpomínkou pro mnohé dříve narozené, kteří si tak mohli na digitálním nosiči dopřát výlet do dob, kdy jakákoliv erotika v televizi byla vzácností.

Na předvánočním trhu se od tohoto vydavatele nyní objevily další velmi zajímavé tituly: raritní film Jiřího Menzela, který by jste od tohoto oscarového režiséra možná nečekali: Čokoládoví čmuchalové, dále titul určený pro malé i větší diváky – animované příběhy Penny Pastelka a do třetice u nás dosud nevydaný titul ze série o dvou nosáčích – Dva nosáči a rádio.
Výhry, o které soutěžíme:

1) hlavní výhra: přehrávač MP3 Emgeton X1 CULT 2GB


2 – 9) sady DVD s tituly z produkce EUROPE PRODUCTION


Soutěžní otázky:

1) Vydavatelství Europe Production se na trh levných DVD uvedlo už před časem. O jaký titul se jednalo?

2) Kreslený seriál Penny Pastelka leccos společného s jiným, u nás již dlouho známým kresleným seriálem. Jakým?

3) Jeden z dvojice nosáčů, dodnes populární moderátor, propůjčil už před lety svou tvář reklamě. Na jaký produkt které firmě?

4) Jmenujte dvojici hlavních hrdinů jediného pro zahraniční produkci vytvořeného filmu Jiřího Menzela a uveďte, ve kterém dalším titulu spolu hráli.
Své odpovědi na soutěžní otázky vyplňte spolu se svým jménem a adresou do formuláře níže nejpozději do 20 hod. 2. ledna 2009.

Zúčastnit se mohou čtenáři s korespondenční adresou v ČR, každý soutěžící se však může v dané soutěži zúčastnit pouze jednou.


{artforms formid=5}