Pondělní Blesk s DVD – Moji synové

Blesk pro ženy, pondělí 21. července 2008, tudíž další TV titul Danielle Steel, tentokrát Moji synové, opět 44,– Kč. Když matka ztratí jedno dítě, je to neštěstí. Co dělat, když unesou i to druhé?

 

Drama ženy, která měla krásné dítě a manželství plné lásky. O obojí jednoho dne přišla a jako by to nestačilo, pět let po tragédii se zdá, že se minulost vrací, aby ji opět krutě zasáhla.

 

Ta žena se jmenuje Marielle Delauney a v roce 1929 si společně se svým milovaným manželem Charlesem chtěla užít lásky uprostřed romantické Paříže. Plány ovšem překazila tragická nehoda, která si vyžádala život jejich malého synka. Manželství tak krutou ránu osudu nedokázalo překonat a Marielle, soužená pocitem viny a zoufalství, je dokonce hospitalizována. O osmnáct měsíců později se zlomená žena vrátí zpět do New Yorku, kde chce začít nový život a zapomenout na tragickou minulost. Bohatý průmyslník Malcolm Patterson si ji najme, aby se starala o jeho sbírku umění a po nějaké době se tichá a stále zranitelná žena za magnáta provdá.

Když se jí narodí další syn, pokouší se Marielle uvěřit, že její život i budoucnost se konečně zlepšují. Dlouho se zdá, že tomu tak opravdu je, ale jednoho dne se syn ztratí. Vzpomínky i minulost se vrací. K své hrůze Marielle zjistí, že jako únosce byl zatčen její bývalý manžel. Nevěří, že by mohl být vinen a s pomocí agenta FBI Johna Taylora pátrá po jiné možné odpovědi. Během dramatického vyšetřování vyjdou najevo další překvapující skutečnosti, odhalující skutečný osud jejího syna.

 

Žánr: Drama
Země původu: USA
Rok vzniku: 1995
Délka: 96 min.
Původní název: (Danielle Steel’s) Vanished
Světová premiéra: 3. dubna 1995
Režie: George Kaczender
Scénář: Kathleen Rowell
Produkce: Douglas S. Cramer, Dennis Hammer, Christopher Morgan
Hudba: François Dompierre
Kamera: Pierre Mignot
Společnost: The Cramer Company / NBC Productions
Natáčeno: Montréal, Québec, Kanada

Hrají: George Hamilton (Malcolm Patterson), Lisa Rinna (Marielle Dalauneyová), Robert Hays (John Taylor), Maurice Godin (Charles Delauney), Alex D. Linz (Teddy), Albert Millaire (Dr. Verbeuf), Sheena Larkin (paní Griffinová), Domini Blythe (matka Marielle), Victor Knight (Haverford), Lawrence Dane (soudce Morrison), Matt Holland (Patrick), Kenneth Welsh (Bill Palmer), Ron Lea (Tom Armour),Daniela Akerblom (Birgit Saundersová), Robert Higden

 

Jazyk: česky, anglicky
Titulky: české
Formát: 4:3