DVD edice – iBoys.cz – Miluji jen Tebe

DVD edice magazín vydává v barevně a graficky odlišené úpravě jakousi subedici nazvanou "Edice iBoys.cz". V této edici již vyšly filmy Another Gay Movie aneb Gay Prcičky a dále Sebastian či Kovbojové a andělé. Dalším filmem z této edice, který vychází v pondělí 2. února 2009 je film Miluji jen tebe. Cena 49,- Kč.

Co je láska? Co je štěstí? Věra a Tim jsou úspěšní mladí lidé, kteří žijí v současné Moskvě. Jejich životy jsou naplněny nejen láskou, ale i symboly moderního života v kapitalismu – přebytkem, stresem, konzumem a úzkostí. Vše se změní jednoho večera, kdy Tim nechtěně zraní Uloomjiho, mladého dělníka z Kalmycka. Uloomji je nespoutaný a velmi vyzývavý, je jiný než Timiho současná partnerka. Mezi muži záhy propukne vášnivý vztah. Věra jen s neochotou vstoupí do tohoto bizarního milostného trojúhelníku a snaží se pochopit změněné chování a touhy svého partnera.

Miluji jen tebe je jeden z mála ruských filmů, který se významněji věnuje tématu homosexuality. Provokující, vtipný, skandální, erotický, inteligentní, emotivní, dynamický a skvělou hudbou nabitý film YOU I LOVE (Miluji jen tebe) je mimořádným počinem ruské kinematografie. S úspěchem uváděn také na Febiofest 2006.

Údaje o DVD:

Obraz: barevný, PAL, 1.66:1

Zvuk: DD 2.0 česky, DD 2.0 rusky
Titulky: české
Délka: 84 minut
Typ disku: DVD 5
Regiony: All
Bonusy: Fotogalerie, Trailery