DVD HIT – Tučňáci! 1

Další živočišný druh, který neušel stylizaci animátorů a byl přizpůsoben pro potřeby dětských seriálů, jsou tučňáci. A není to poprvé. Na rozdíl od Ozzie Boo! je však tahle parta podstatně akčnější. Tučňáci přicházejí na DVD z edice DVD HIT v pondělí 16. února 2009 a jak se zdá (podle pořadového čísla 1 na obalu), není to naposledy. Cena 49,- Kč.

Sedmiletá dvojčata Jason a Michelle zažívají během letních prázdnin u babičky neuvěřitelná dobrodružství. Animovaný vzdělávací seriál pro děti.

DVD obsahuje 3 kapitoly:

01. Planeta v ohrožení (21:58)
Jason najde na babiččině půdě kouzelné hračky, které zázrakem ožijí: vesmírnou raketu a čtyři malé tučňáky – Zidgela, Midgela, Figela a Kevina. Jason se společně s novými kamarády v černých fráčcích vydává na záhadnou planetu. Tam se naučí důležitou věc – být trpělivý.

02. Falešná hra (21:58)
Michelle podvádí při hraní stolní hry. Čtyři oživlí tučňáci ji proto raketou dovezou na vesmírnou základnu, kde se utká ve hře s ještěřím králem. Naučí se, že hrát podle pravidel, je ta správná cesta k vítězství.

03. Karneval stížností (21:45)
Zábavný výlet Jasona a tučňáků na karneval pokazí věčně nespokojený strýček Blobb, který své nálady přenáší na ostatní. Jason se musí naučit dívat se na věci z té lepší stránky a radovat se i z maličkostí.

Údaje o DVD:

Obraz: barevný, PAL, 4:3
Zvuk: DD 2.0 česky, DD 2.0 slovensky, DD 2.0 anglicky, DD 2.0 maďarsky
Titulky: —
Délka: 66 minut
Typ disku:
Regiony: All
Bonusy: —